Proprietar
Proprietăți unice: 31
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

75.000 €
/ lună 133.93 € / mp / lună

Peoprietar vand loc de casa /gradina Valea Lupu ...

Valea Lupului

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

5.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial modern - peste 20 de locuri de ...

Valea Lupului

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

Preț necomunicat

Spatiu comercial 8 mp vad excelent, disponibil ...

Valea Lupului

8 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

150 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Oportunitate Rediu: 2 Loturi de 1000 mp cu vede ...

Valea Lupului

2.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

4.050 €
/ lună 15 € / mp / lună

SOLEIA Valea Lupului, trafic intens, spatiu com ...

Valea Lupului

270 mp utili
4E
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
18

9 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial 195 mp de inchiriat, Valea Lup ...

Valea Lupului

195 mp utili
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

45.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 650 mp intravilan, locatie deosebita, Val ...

Valea Lupului

650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

60.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan 1000mp Valea Lupului la 1,5km ...

Valea Lupului

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €
/ lună 88.24 € / mp / lună

Teren intravilan 680 mp , asfalt , toate utilit ...

Valea Lupului

680 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună
32.500 €

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Valea Lupului

500 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

510.000 €
/ lună 204 € / mp / lună

Teren 2500 mp, vis a vis de Antibiotice

Valea Lupului

2.500 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

78.000 €
/ lună 66.21 € / mp / lună

Teren ,1178 mp, Rediu Platou Beldiman, ideal ca ...

Valea Lupului

1.178 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

175.000 €
/ lună 427.87 € / mp / lună
120.000 €

Teren 409 mp Valea Lupului /Constructie la rosu

Valea Lupului

4 camere
409 mp
409 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

72.000 €
/ lună 85.51 € / mp / lună

Teren intravilan 842 mp , asfalt , toate utilit ...

Valea Lupului

842 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

173.000 €
/ lună 52.89 € / mp / lună

Teren intravilan 3271 mp Valea Lupului, Iasi la ...

Valea Lupului

3.271 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
/ lună 207.47 € / mp / lună

Teren cu autorizatie constructie bloc 7 apartam ...

Valea Lupului

723 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

55.000 €
/ lună 40.74 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Iasi, Vorovesti

Valea Lupului

1.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

10.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Pacurari - Metro, hala si birouri 1800mp, inchi ...

Valea Lupului

1.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala de inchiriat, etaj 1 - 350 mp, 5 /mp

Valea Lupului

350 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat Etaj 1 336 mp acces facil 5 / ...

Valea Lupului

1.200 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
/ lună 75.64 € / mp / lună

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Valea Lupului

1.322 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
2

130.000 €
/ lună 144.44 € / mp / lună

Teren intravilan 900 mp - Valea Lupului , Iasi

Valea Lupului

900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

155.000 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

Teren 1 ha intravilan Valea Lupului

Valea Lupului

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

Preț necomunicat

Vand teren intravilan

Valea Lupului

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

210 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

Teren in Valea Lupului, la doar 900 m de Moldov ...

Valea Lupului

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

700 €
/ lună 12.07 € / mp / lună

Clinica medicala pt rec medicala, fizioterapie, ...

Valea Lupului

58 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

69.000 €
/ lună 81.95 € / mp / lună
73.000 €

Teren ideal casa Valea Lupului 842 mp

Valea Lupului

842 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

SOLEIA Valea Lupului,trafic intens, spatiu com, ...

Valea Lupului

270 mp utili
2024
Agenție

7 luni în urmă
2

21.500 €
/ lună 39.16 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Lupului - Pensiunea Iris ...

Valea Lupului

549 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatii comerciale/birouri de inchiriat vizavi d ...

Valea Lupului

160 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spații comerciale de închiriat în Valea Lupului, Județul Iași

Valea Lupului, situată în apropierea orașului Iași, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru afaceri datorită accesibilității și infrastructurii în continuă îmbunătățire. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.620 euro, cu oferte care încep de la 1.250 euro și pot ajunge până la 4.300 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 245 m², cu cele mai mari spații având până la 1.500 m² și cele mai mici de 85 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 12 euro, cu valori ce variază de la 4 euro/m² pentru cele mai accesibile spații până la 21 euro/m² pentru cele premium.
  • Locuri de parcare: Spațiile comerciale care dispun de parcare sau garaj au un preț mediu de 7.000 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 33% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă oportunități interesante pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Valea Lupului reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate, ideale pentru dezvoltarea afacerilor. Ești pregătit să găsești spațiul perfect pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!