Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

43.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Teren intravilan 5400 mp Tatarusi, zona excelen ...

Tătăruși

54.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

La ~5km distanță

5.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

390 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial situat in Brosteni - ...

Central, Broșteni

La ~5km distanță

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

41.000 €
/ lună 35.65 € / mp / lună

2 case de vanzare alaturate cu teren Lespezi - ...

Lespezi

La ~10km distanță

3 camere
1.150 mp
1.696 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

750 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

SE INCHIRIAZA Spatiu Comercial complet amenajat ...

Central, Dolhasca

La ~10km distanță

129 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Vand teren Topile Pascani

Topile

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

95.000 €
/ lună 61.01 € / mp / lună

Oportunitate Teren intravilan Motca - Deschider ...

Moțca

La ~10km distanță

1.557 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 98 mp Draguseni

Drăgușeni

La ~10km distanță

98 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

27.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, ...

Drăgușeni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 4.13 € / mp / lună

Teren intravilan - Timisesti, Neamt

Timișești

La ~15km distanță

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

111 €
/ lună

PF inchiriez sau schimb mult teren din Comuna T ...

Timișești

La ~15km distanță

Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 13.25 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Pașcani

La ~15km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Pascani (Iasi)

Central, Pașcani

La ~15km distanță

3.962 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

900 €
/ lună

Spatiu frizerie/ coafor/ salon de inchiriat cen ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

Agenție

1 lună în urmă
39

11.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hale/ spatii de inchiriat in jud. Iasi, Pascani ...

Sud-Est, Pașcani

La ~15km distanță

3.700 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

650 €
/ lună 4.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 500 euro in Pascani

Central, Pașcani

La ~15km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Pascani

Central, Pașcani

La ~15km distanță

6.660 mp teren
f.s. 35 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
23

6.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala/ spatiu comercial Pascani, 1500mp

Sud-Est, Pașcani

La ~15km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ultracentral Pascani spatiu comercial 317mp

Ultracentral, Pașcani

La ~15km distanță

317 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

89.900 €
/ lună 74.92 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp Str. Stefan cel Mare, ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

De Inchiriate Spatii Logistice, birouri, parcar ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Pașcani

La ~15km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.590 €
/ lună 12.23 € / mp / lună

Spatiu comercial PREMIUM de inchiriat ( vanzare ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

130 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.816 €
/ lună
1.501 €
15.01 € / mp / lună

Esplanada Pascani Spatiu Comercial 121 mp

Ultracentral, Pașcani

La ~15km distanță

121 mp utili
1986
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

4.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

spa?iu comercial

Central, Pașcani

La ~15km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial

Central, Pașcani

La ~15km distanță

70 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.500 €
/ lună 12.40 € / mp / lună

Esplanada Pascani Spatiu Comercial 121 mp

Central, Pașcani

La ~15km distanță

121 mp utili
1986
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Spa?iu Comercial PREMIUM de Inchiriat Pa?cani ( ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

2.500 €
/ lună 5.23 € / mp / lună

De inchiriat hala metalica Pa?cani, acces direc ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

478 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

1.650 €
/ lună 18.13 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spa?iu comercial Pa?cani ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

91 mp utili