Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

606 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu Sipote, de la 100mp la 202mp, pt. magazi ...

Șipote

202 mp utili
1E
2024

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

385.000 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Vandt teren Balintetsi Galati 70 ha parc fotovo ...

Balintești

La ~15km distanță

700.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare 50 ha teren pt fotovoltaic sau eolia ...

Banca

La ~20km distanță

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.336 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Spatiu comercial si hala depozitare, inchiriere ...

Grivița

La ~20km distanță

557 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Bârlad

La ~20km distanță

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hala industriala

Central, Bârlad

La ~20km distanță

320 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

6.000 €
/ lună 3.23 € / mp / lună

Oportunitate: Hotel cu 24 Camere de Vanzare/Inc ...

Central, Bârlad

La ~20km distanță

1.855 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spa?iu comercial (bar)

Ultracentral, Bârlad

La ~20km distanță

70 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

387 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Republi ...

Central, Bârlad

La ~20km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

240 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 14 mp

Central, Bârlad

La ~20km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Cladiri - Depozitare - Productie - B ...

Bârlad

La ~20km distanță

2.000 mp utili
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

inchiriere spatiu

Bârlad

La ~20km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

631 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat!

Bârlad

La ~20km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial str republicii 304

Central, Bârlad

La ~20km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.700.000 €
/ lună 27.87 € / mp / lună

Ferma-Baza- depozit cereale- de vanzare- Barlad ...

Bârlad

La ~20km distanță

26 camere
61.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Bârlad

La ~20km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan in sat Perieni

Central, Bârlad

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

440 €
/ lună 8 € / mp / lună

Ofer spre închiriere spațiu comercial ideal pen ...

Central, Bârlad

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

8 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial ideal pen ...

Central, Bârlad

La ~20km distanță

55 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

4.500 €
/ lună 300 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriere/vanzare

Central, Bârlad

La ~20km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru depozit

Central, Bârlad

La ~20km distanță

320 mp utili
Agenție

Ieri
4

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/inchiriez teren

Central, Bârlad

La ~20km distanță

1 camere
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2.500 €
/ lună 8.20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala, Ba ...

Central, Bârlad

La ~20km distanță

305 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

33 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan zona bariera Puiesti

Central, Bârlad

La ~20km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

80 €
/ lună 0 € / mp / lună

Persoana fizica vand 33000mp teren in Barlad

Bârlad

La ~20km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

100 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren Barlad 920mp disponibil

Central, Bârlad

La ~20km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Bârlad

La ~20km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Hangu vedere vf Toaca

Central, Bârlad

La ~20km distanță

3.410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €
/ lună 2,142.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare

Bârlad

La ~20km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

3.700.000 €
/ lună 137.04 € / mp / lună

Strand Barlad.....

Central, Bârlad

La ~20km distanță

27.000 mp teren