Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez hala 500 mp Podu Iloaiei

Central, Podu Iloaiei

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatii 35 50 100 mp,pizzerie,patiserie,minimark ...

Podu Iloaiei

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15.400 €
/ lună 15.40 € / mp / lună

Teren cu fundatie pentru casa

Erbiceni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

20.000 €
/ lună 16.38 € / mp / lună

Teren intravilan

Erbiceni

La ~5km distanță

1.221 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

393 €
/ lună 1.97 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Dumești

La ~5km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

25.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan localitatea Dumesti jud Iasi, ...

Dumești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial multifunctional de inchiriat E ...

Bălțați

La ~10km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren cu potential intr-o zona in dezvoltare

Mădârjești

La ~10km distanță

6.287 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

21.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Teren Intravilan 969 mp Madarjesti (Baltati), J ...

Mădârjești

La ~10km distanță

969 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

76.000 €
/ lună 5.82 € / mp / lună

Teren de vanzare -Vama, 13.050 mp, Stramtura

Vama

La ~10km distanță

13.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

80.000 €
/ lună 17.91 € / mp / lună

Teren de vanzare

Lețcani

La ~10km distanță

4.467 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

1.050 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Proprietar inchiriez hala depozitare

Lețcani

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

95.000 €
/ lună 14.62 € / mp / lună

Teren de vanzare Bogonos Iasi

Bogonos

La ~15km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 18.63 € / mp / lună

PERSOANA FIZICA, vand teren intravilan Bogonos, ...

Bogonos

La ~15km distanță

1.342 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

2.600 €
/ lună 46.43 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral - Bd. Stefan cel ...

Albești

La ~15km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial 50 mp

Albești

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 60 mp langa Palas Mall IASI

Albești

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

70 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan parcele 1000mp + 1029mp (+drum ...

Brătuleni

La ~15km distanță

2.127 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

38.400 €
/ lună 24.71 € / mp / lună

teren intravilan Bogdanesti la 15 minute de Mir ...

Bogdănești

La ~15km distanță

1.554 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

23 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Bogdanesti Iasi

Bogdănești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp Razboieni

Războieni

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Războieni

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

VAND TEREN INTRAVILAN 625 m2 in satul Buznea

Ion Neculce

La ~15km distanță

625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
/ lună 28.87 € / mp / lună

Teren de vanzare cu sera si vie in com. Belcest ...

Belcești

La ~15km distanță

1.039 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

175.000 €
/ lună 427.87 € / mp / lună

Teren 409 mp Valea Lupului /Constructie la rosu

Valea Lupului

La ~15km distanță

4 camere
409 mp
409 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

5.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial modern - peste 20 de locuri de ...

Valea Lupului

La ~15km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75.000 €
/ lună 133.93 € / mp / lună

Peoprietar vand loc de casa /gradina Valea Lupu ...

Valea Lupului

La ~15km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala de inchiriat, etaj 1 - 350 mp, 5 /mp

Valea Lupului

La ~15km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatii comerciale/birouri de inchiriat vizavi d ...

Valea Lupului

La ~15km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

0 €
/ lună

Spatiu comercial 8 mp vad excelent, disponibil ...

Valea Lupului

La ~15km distanță

8 mp utili