Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 2
Agenție

5 luni în urmă
5

640 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

Hala de inchiriat Tomesti Prdoductie / Depozita ...

Tomești, Iași

Agenție

9 luni în urmă
3

1.488 €
/ lună
1.230 €
3.63 € / mp / lună

Hala 410 mp, renovata complet, Tomesti - zona i ...

Tomești, Iași

Agenție

10 luni în urmă
8

8.466 €
/ lună
6.997 €
13.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 638.41 mp

Tomești, Iași

638,41 mp utili
1E
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
3

508 €
/ lună
420 €
3.63 € / mp / lună

Hala 162 mp, renovata complet, Tomesti - zona i ...

Tomești, Iași

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

25 €
/ lună
55.000 €
0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Chicirea Tomesti Iasii

Tomești, Iași

2.344 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

16.800 €
/ lună 38.98 € / mp / lună

Teren intravilan 480 mp,,in Chicerea-Tomesti

Tomești, Iași

431 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

16.500 €
/ lună 39.86 € / mp / lună

Teren intravilan 414 mp Lot 1 Tomesti, Str. Pin ...

Tomești, Iași

414 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

160 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii de la 15mp la 200mp, zona Lukoil Calea C ...

Tomești, Iași

20 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

39.900 €
/ lună 40.51 € / mp / lună

Teren Tomesti intravilan 1000mp,gaz,apa,canal,a ...

Tomești, Iași

985 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

157.000 €
/ lună 314 € / mp / lună

Vila casa Tomesti

Tomești

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

4.998 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Iasi, zona Tomesti

Tomești

La ~5km distanță

700 mp utili
2010
Agenție

4 luni în urmă
3

75.000 €
/ lună 42.69 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Tomesti deal in sp ...

Tomești

La ~5km distanță

1.757 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren vanzare Tomesti deschidere 23 m la DN 28

Tomești

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

675 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez Hala Industriala - Tome?ti

Tomești

La ~5km distanță

193 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Tomesti , 500 metri Cod:160517

Tomești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

220.000 €
/ lună 25.88 € / mp / lună

Teren de vanzare 8500mp, UAT IASI spre Tomesti ...

Tomești

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

55.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren Bucium - Trecatoarea Paun

Tomești

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

76.500 €
/ lună 20.40 € / mp / lună

Teren Tomesti 3750MP

Tomești

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

64.000 €
/ lună 54.94 € / mp / lună

teren de vanzare , Tomesti Deal , str Morii

Tomești

La ~5km distanță

1.165 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

210.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren de vanzare

Tomești

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

540 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial/ hala Iasi - Tomesti, 60mp+, z ...

Tomești

La ~5km distanță

1E
Agenție

2 luni în urmă
1

59.900 €
/ lună 66.41 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Iasi, Tomesti

Tomești

La ~5km distanță

902 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

15.300 €
/ lună 30 € / mp / lună

Terenuri Tomesti Dealul Crucii | panorama | dir ...

Tomești

La ~5km distanță

510 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

120.000 €
/ lună
130.000 €
88.89 € / mp / lună

Teren intravilan Tomesti

Tomești

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

25 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren 571 mp Chicerea-Tomesti

Tomești

La ~5km distanță

571 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

41.040 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan, Tomesti

Tomești

La ~5km distanță

1.026 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

18.505 €
/ lună 18.51 € / mp / lună

Teren intravilan Tomesti, cota parte 1/2, ID: R ...

Tomești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 1131 mp, Tomesti iasi, 20 euro ...

Tomești

La ~5km distanță

1.131 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Parcele de teren - intravilan - Tomesti - utili ...

Tomești

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

17.800 €
/ lună 30.02 € / mp / lună

Teren pentru casa cu vedere frumoasa

Tomești

La ~5km distanță

593 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Tomești, Iași

Tomești, o localitate din județul Iași, oferă oportunități interesante pentru afaceri, având acces facil la drumuri principale și fiind situată în apropierea orașului Iași. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.270 euro, cu oferte ce încep de la 210 euro și ajung până la 7.004 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 638 m², cu cele mai mari având 2.100 m² și cele mai mici de 164 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, cu cele mai mari oferte atingând 11 euro/m².
  • Construcții recente: Aproximativ 29% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Accesibilitate: 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.

Tomești reprezintă o alegere bună pentru cei care caută spații comerciale variate, cu prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!