Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1.280 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriere-Spațiu Comercial-Zona Palas *80 MP*

Palat, Iași

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

11.311 €
/ lună
9.348 €
22.99 € / mp / lună

Birou, 492 mp în Palat

Palat, Iași

492 mp
Agenție

10 luni în urmă
9

169.000 €
/ lună 1,300.00 € / mp / lună

Cladire de birouri in zona Centru - Palas

Palat, Iași

130 mp
1990
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

14.641 €
/ lună
12.100 €
26.62 € / mp / lună

Unique Medical Hub Sf. Andrei

Palat, Iași

550 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
1

1.280 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriere-Spa?iu Comercial-Zona Palas *80 MP*

Palat, Iași

80 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
7

1.633 €
/ lună
1.350 €
17.75 € / mp / lună

Spatiu Birouri Palas Campus

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

9 camere
92 mp
2025
Agenție

7 luni în urmă
14

3.956 €
/ lună
3.270 €
16.35 € / mp / lună

Cladire Birouri Palas Campus

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

16 camere
242 mp
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

2.400 €
/ lună 0.53 € / mp / lună

Spatii Office Semicentral/ Central- Clasa A- Iu ...

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

4.500 mp utili
2015

Agenție

2 luni în urmă
20

565 €
/ lună 10.09 € / mp / lună

PRIMA INCHIRIERE: Spațiu cabinet medical/m ...

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

56,65 mp utili
3E
2025
Agenție

Mai mult de un an
8

2.150 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu Birouri, 253 mp, Tudor Vladimirescu - Ri ...

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

253 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
7

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 250 mp - Semicentral

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.850 €
/ lună 15.42 € / mp / lună

Spatiul Comercial

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu de închiriat sediu firma, birouri e ...

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

55 mp utili
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat , zona centrala , 80 mp , b ...

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

80 mp utili
3E
Agenție

10 luni în urmă
1

6.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Inchiriez teren zona Gara Internationala - Nico ...

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

6.700 €
/ lună 16.96 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 395 mp P+E Palas Ca ...

Splai Bahlui, Iași

La ~5km distanță

395 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

400 €
/ lună 9.76 € / mp / lună

Spatiu comercial, Smardan, 41mp Strada Smardan, ...

Smârdan, Iași

La ~5km distanță

41 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

2.300 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatii medicale, cafenea, intre Iulius si Palas ...

Smârdan, Iași

La ~5km distanță

100 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
7

13.156 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu clinica central 572 mp , Ropharma

Smârdan, Iași

La ~5km distanță

572 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

4.246 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Semicentral - spatiu de birouri complet amenaja ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

5 camere
477 mp
Etaj 4 / 4
2010
Agenție

9 luni în urmă
9

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial RENOVAT - Podu Ros, 50mp

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
4E
1970
Agenție

11 luni în urmă
13

27.116 €
/ lună
22.410 €
12.10 € / mp / lună

Cladire de birouri, 2241 MP utili, 2200 mp tere ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

5 camere
2.241 mp
2018
Agenție

10 luni în urmă
6

1.573 €
/ lună
1.300 €
1.12 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 130 - 360 mp - Pod ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.400 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri Podu Ros, 46mp, CT, AC, PARCA ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

46 mp
2020
2E
Agenție

Mai mult de un an
11

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2 camere
300 mp
Etaj 8
2010
Agenție

Mai mult de un an
12

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2 camere
600 mp
Etaj 2
2010
Agenție

6 luni în urmă
5

18.876 €
/ lună
15.600 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 1300 mp - 3000 mp ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.300 mp
4E
Agenție

Mai mult de un an
11

7.520 €
/ lună 19.04 € / mp / lună

Semicentral - Podu Ros, spatiu comercial Parter ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

395,76 mp utili
445 mp teren
1E
2003
Agenție

5 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Spatiu comercial la bulevard, cu vad intens, Po ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
8E
Agenție

5 luni în urmă
10

700 €
/ lună 15.22 € / mp / lună

Spatiu comercial Podu Ros-Tudor Vladimirescu

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

46 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Palat, Iași

Palatul din Iași este o zonă centrală, cunoscută pentru atmosfera sa vibrantă și accesibilitatea la diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.280 euro, cu oferte ce încep de la 813 euro și ajung până la 9.348 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 80 m², cu cele mai mari având 580 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Compartimentare: 10% dintre spațiile disponibile sunt cu 1 cameră, iar restul nu au oferte cu 2 sau 3+ camere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 129 de zile, indicând o piață activă.

Palatul din Iași reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!