Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

9 luni în urmă
4

5.288 €
/ lună
4.371 €
7.73 € / mp / lună

Hală 684 mp , H - 9 metri, Valea Lupului

Popas Păcurari, Iași

Agenție

9 luni în urmă
4

4.233 €
/ lună
3.499 €
11.35 € / mp / lună

Hală formata din 2 corpuri 440 mp , H - 4 ...

Popas Păcurari, Iași

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 81.30 € / mp / lună

Teren intravilan Platou Beldiman

Popas Păcurari, Iași

615 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
13

1.200 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 140 mp Daci ...

Bicaz, Iași

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

10 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Spatiu de birouri 35 m2

Moara de foc, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

1 €
/ lună
1.376 €
0.20 € / mp / lună

Toneta - Gratuit

Dacia, Iași

La ~5km distanță

5 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
7

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Spațiu comercial de Închiriat 30 m.p. la Buleva ...

Dacia, Iași

La ~5km distanță

30 mp utili
8E
1988
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

350 €
/ lună
270 €
10 € / mp / lună

Birou , suprafata de 35 m2

Dacia, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

400 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Dacia, Iași

La ~5km distanță

27 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

2.652 €
/ lună 9.93 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, supr 268mp, Zona Da ...

Dacia, Iași

La ~5km distanță

267 mp utili
8E
1982
Agenție

5 luni în urmă
9

999 €
/ lună 13.14 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 76 mp Dacia ...

Dacia, Iași

La ~5km distanță

76 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Alexandru cel Bun ...

Dacia, Iași

La ~5km distanță

40 mp utili
1976
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 70 mp Dacia ...

Dacia, Iași

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 11.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, supr 268mp, Zona Da ...

Dacia, Iași

La ~5km distanță

267 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.125 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu alimentar, depozitare, vad, 125mp, zona ...

Dacia, Iași

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

245.000 €
/ lună 4,900.00 € / mp / lună

spatiu comercial birouri

Dacia, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

55.000 €
/ lună 246.64 € / mp / lună

Teren 223 mp Canta Pacurari Ideal Parcare sau A ...

Canta, Iași

La ~5km distanță

223 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

70 €
/ lună 14 € / mp / lună

Boxa depozitare 5 mp - Ultima disponibila, zona ...

Canta, Iași

La ~5km distanță

5 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
22

2.718 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri, medical, sport, de la 150mp la ...

Canta, Iași

La ~5km distanță

302 mp utili
2007
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

10 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Spa?iu de birouri 35 m2

Canta, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
1995
Agenție

2 zile în urmă
5

690 €
/ lună 9.45 € / mp / lună

Birou de inchiriat Canta - Pacurari

Canta, Iași

La ~5km distanță

73 mp utili
1983
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2.790 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu showroom 265mp, cu parcare, zona Canta/D ...

Canta, Iași

La ~5km distanță

265 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial/Rond zimbru/Dacia/la bulevard/ ...

Zimbru, Iași

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 20.97 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Rond Zimbru

Zimbru, Iași

La ~5km distanță

62 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

158 €
/ lună 12.15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, zona centrala, p ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial, Copou, 60mp

Copou, Iași

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

530 €
/ lună 12.62 € / mp / lună

De inchiriat! Birou 42 mp, Centru - UMF

Copou, Iași

La ~5km distanță

42 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat, 25 mp, Copo ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

25 mp utili
2015
Agenție

2 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spațiu comercial premium – Salon epilare defini ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

60 mp utili
2023
Agenție

2 luni în urmă
17

2.500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Spatiu restaurant / pensiune / retreat Copou, I ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

270 mp utili
2006