Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

189.000 €
/ lună
244.000 €
364.16 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Păcurari, Iași

519 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Păcurari, Iași

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.600 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

Hala Service auto de inchiriat vanzare

Păcurari, Iași

500 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.800 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Păcurari, Iași

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună 240 € / mp / lună

Vand toneta container

Păcurari, Iași

5 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

10 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Spa?iu de birouri 35 m2

Canta, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
1995
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.790 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu showroom 265mp, cu parcare, zona Canta/D ...

Canta, Iași

La ~5km distanță

265 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Loturi 500mp teren,Padure Rediu-Aldei/Aroneanu ...

Rediu

La ~5km distanță

21.600 mp teren

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

39.700 €
/ lună 126.84 € / mp / lună

Teren + Autorizatie casa 125mp + Toate utilitat ...

Rediu

La ~5km distanță

313 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

49.000 €
/ lună 69.21 € / mp / lună

Teren intravilan 708 mp Rediu | Acces privat

Rediu

La ~5km distanță

708 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

98.000 €
/ lună 74.92 € / mp / lună

Teren intravilan 1308 mp Rediu | 9 min Copou / ...

Rediu

La ~5km distanță

1.308 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

60 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren 60 Euro/mp - 4 parcele Rediu/Valea Lupulu ...

Rediu

La ~5km distanță

2.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

42.000 €
/ lună 64.32 € / mp / lună

Teren Rediu, Iasi, platou Beldiman

Rediu

La ~5km distanță

653 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

175.000 €
/ lună 427.87 € / mp / lună

Teren 409 mp Valea Lupului /Constructie la rosu

Valea Lupului

La ~5km distanță

4 camere
409 mp
409 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

150 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Oportunitate Rediu: 2 Loturi de 1000 mp cu vede ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75.000 €
/ lună 133.93 € / mp / lună

Peoprietar vand loc de casa /gradina Valea Lupu ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

69.000 €
/ lună
73.000 €
81.95 € / mp / lună

Teren ideal casa Valea Lupului 842 mp

Valea Lupului

La ~5km distanță

842 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatii comerciale/birouri de inchiriat vizavi d ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala de inchiriat, etaj 1 - 350 mp, 5 /mp

Valea Lupului

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

5.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial modern - peste 20 de locuri de ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat teren VALEA LUPULUI platou BELDIMA ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

0 €
/ lună

Spatiu comercial 8 mp vad excelent, disponibil ...

Valea Lupului

La ~5km distanță

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 81.30 € / mp / lună

Teren intravilan Platou Beldiman

Popas Păcurari, Iași

La ~5km distanță

615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

20 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu in Copou, pretabil cursuri, podcasturi, ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

149 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

499.000 €
/ lună
500.000 €
124.75 € / mp / lună

Teren 4200mp Copou-Viticultori

Copou, Iași

La ~5km distanță

4.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren proprietar Copou Iasi

Copou, Iași

La ~5km distanță

1.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

175.000 €
/ lună 318.18 € / mp / lună

Doua loturi Teren Rediu Iasi pentru constructii

Copou, Iași

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Copou -Viticultori

Copou, Iași

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

220.000 €
/ lună 423.08 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat, Iasi Copou, strada Bucur, ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

480 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Inchiriere cabinet medical ideal pentru consult ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

9 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Păcurari, Iași

Păcurari, un cartier din Iași, oferă un mediu dinamic pentru afaceri, având acces facil la transportul public și fiind aproape de zone comerciale importante. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 990 euro, cu oferte ce încep de la 17 euro și ajung până la 1.800 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mari spații având 700 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 94 de zile, indicând o piață activă.
  • Comision zero: Spațiile comerciale sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.

Păcurari este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!