Proprietăți unice: 48
Proprietari: 5
Agenție

6 zile în urmă
10

7.420 €
/ lună 35 € / mp / lună

Iasi - Cartier Pacurari - 212 mp - 7400 euro TV ...

Păcurari, Iași

212 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

1.050 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial Iasi, Pacurari, 70mp, zona Alp ...

Păcurari, Iași

70 mp utili
1E
2023
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
33

1.830.500 €
/ lună 3,500.00 € / mp / lună

Spatiu comercial Iasi, Pacurari, de la 70mp la ...

Păcurari, Iași

523 mp utili
1E
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
4

3.500 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 170 mp Pacu ...

Păcurari, Iași

170 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu birouricomercial

Păcurari, Iași

200 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

10.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Pacurari - Metro, hala si birouri 1800mp, inchi ...

Păcurari, Iași

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

3.535 €
/ lună
3.630 €
7 € / mp / lună

Hala 505mp, rond Mall Moldova Iasi si parcare

Păcurari, Iași

1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 3,535 € și 3.630 €
Agenție

3 luni în urmă
16

10.004 €
/ lună 11.98 € / mp / lună

Spatiu 835mp, teren 2758mp, rond Mall Moldova

Păcurari, Iași

1E
Agenție

3 luni în urmă
8

1.332 €
/ lună
1.500 €
12 € / mp / lună

Pacurari - Petrom, spatiu comercial amenajat, 1 ...

Păcurari, Iași

111 mp utili
8E
1995
Agenție

5 luni în urmă
24

8.038 €
/ lună
6.643 €
15.73 € / mp / lună

INCHIRIERE-SPATII-IDEO IASI

Păcurari, Iași

4 camere
511 mp
Etaj 3 / 6
6E
Agenție

8 luni în urmă
12

528 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birouri, Pacurari, 44mp

Păcurari, Iași

44 mp
1969
4E
Agenție

9 luni în urmă
5

8.964 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 248 mp - 1000 mp - ...

Păcurari, Iași

996 mp
Agenție

9 luni în urmă
9

240 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spatiu comercial – 20 mp – 120 mp , ...

Păcurari, Iași

120 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
1

1.278 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu de birouri Pacurari

Păcurari, Iași

4 camere
142 mp
1989
Agenție

10 luni în urmă
12

2.500 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Valea Lupului - Metro, hala constructie noua, 5 ...

Păcurari, Iași

Agenție

11 luni în urmă
13

1.749 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu parcare privata birouri/clinica/ Pacurar ...

Păcurari, Iași

175 mp utili
8E
1982
Agenție

Mai mult de un an
15

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Pacurari - spatiu birouri clasa A, in cladire n ...

Păcurari, Iași

3 camere
75 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
6

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu comercial birou de inchiriat, 40 mp, Pac ...

Păcurari, Iași

40 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

4.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spatiu comercial 220 mp Bd. Pacurari / Petru Po ...

Păcurari, Iași

220 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

4.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spa?iu comercial 220 mp Bd. Pacurari / Petru Po ...

Păcurari, Iași

220 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

378.000 €
/ lună 375 € / mp / lună

Gradina Botanica - Piata Pacurari , casa + tere ...

Păcurari, Iași

3 camere
1.008 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

7.845 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial Iasi, Pacurari, de la 70mp la ...

Păcurari, Iași

523 mp utili
2023
Agenție

1 lună în urmă
4

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 60 mp

Păcurari, Iași

60 mp utili
2022
Agenție

1 lună în urmă
20

1.343 €
/ lună 18.15 € / mp / lună

Spa?ii comerciale & birouri premium, de inchiri ...

Păcurari, Iași

74 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
16

1.400 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Spatiu medical / birouri 108mp Pacurari - Moara ...

Păcurari, Iași

107,67 mp utili
1987
Agenție

1 lună în urmă
1

383.040 €
/ lună 380 € / mp / lună

Piata Pacurari - Gradina Botanica, casa + teren ...

Păcurari, Iași

3 camere
1.008 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.320 €
/ lună 12 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial Pacurari- Petru P ...

Păcurari, Iași

110 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
2

2.600 €
/ lună
2.500 €
22.41 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu Comercial Pacurari- Petru P ...

Păcurari, Iași

116 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
2

2.600 €
/ lună
2.500 €
22.41 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial Pacurari- Petru P ...

Păcurari, Iași

116 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.320 €
/ lună 12 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial Pacurari- Petru P ...

Păcurari, Iași

110 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Păcurari, Iași

Păcurari, un cartier în plină dezvoltare din Iași, oferă acces facil la transportul public și este situat aproape de zone comerciale importante. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.100 euro, cu oferte ce încep de la 17 euro și pot ajunge până la 8.964 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 89 m², cu cele mai mici având 38 m² și cele mai mari ajungând până la 12.598 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale sunt de tip 3+ camere, reprezentând 8% din oferte, iar cele cu 1 cameră și 2 camere sunt mai puțin frecvente, cu 2% și respectiv 4% din total.
  • Construcții recente: Aproximativ 13% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 155 de zile, indicând o piață activă.

Păcurari este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!