Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

9 luni în urmă
24

2.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Lunca Cetatuii aproape de Cent ...

Lunca Cetățuii, Iași

240 mp utili
2E
2025
Agenție

9 luni în urmă
9

1.298 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Hala 550mp zona Lunca Cetatuii - Dumbrava

Lunca Cetățuii, Iași

550 mp utili
1E
1990
Agenție

10 luni în urmă
23

2.200 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu 240mp Showroom / Magazin Industrial / Pi ...

Lunca Cetățuii, Iași

3 camere
240 mp
Parter / 2
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez Teren Lunca Cetatuii PUD Hala / Spala ...

Lunca Cetățuii, Iași

1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

34.500 €
/ lună 61.61 € / mp / lună

Teren 560 mp, str Scolii Horpaz Iasi

Horpaz

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

180.000 €
/ lună 128.57 € / mp / lună

Teren intravilan 1.400 mp Horpaz Str. PRINCIPAL ...

Horpaz

La ~5km distanță

1.400 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
6

79.900 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Teren Horpaz, 1880 mp intravilan,langa padure,p ...

Horpaz

La ~5km distanță

1.880 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

125 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren,

Horpaz

La ~5km distanță

1.426 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 500 mp Horpaz - Str. Bisericii

Horpaz

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

49.410 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Horpaz oportunit ...

Horpaz

La ~5km distanță

549 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 143.75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 800 mp, Iasi

Horpaz

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

650 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Valea Adanca| Prima inchiriere

Horpaz

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

235.000 €
/ lună 26.11 € / mp / lună

Teren intravilan, priveliste panoramica, Mirosl ...

Horpaz

La ~5km distanță

9.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

45.500 €
/ lună 96.81 € / mp / lună

Teren intravilan 470 mp Horpaz

Horpaz

La ~5km distanță

470 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

197.500 €
/ lună 94.95 € / mp / lună

Teren la vanzare 2080 mp, canalizare, Ezareni V ...

Horpaz

La ~5km distanță

2.080 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

47.000 €
/ lună
48.000 €
62.25 € / mp / lună

Teren/ 733 MP/ INTRAVILAN/ Miroslava/ Horpaz/ S ...

Horpaz

La ~5km distanță

755 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

45.500 €
/ lună 96.81 € / mp / lună

Teren 470 mp Horpaz Str. Pinului

Horpaz

La ~5km distanță

470 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

CUG , SPATIU COMERCIAL 300 MP + 2000 MP CURTE

Cug, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

180.000 €
/ lună 2,368.42 € / mp / lună

spatiu comercial cug

Cug, Iași

La ~5km distanță

76 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
28

5.192 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat Iasi, de la 200mp la 944mp, l ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

1E
Agenție

3 luni în urmă
9

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

SPATII COMERCIALE de inchiriat CUG, Aleea Tudor ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
17

1.190 €
/ lună 9.30 € / mp / lună

Spatiu comercial CUG Restaurant Capitol 128 mp

Cug, Iași

La ~5km distanță

128 mp utili
1E
2008
Agenție

1 lună în urmă
3

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

De inchiriat, spatiu comercial prin destinatie ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

120 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
2

12.100 €
/ lună
10.000 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu Comercial 1000 mp Nicolina Cug intr-un P ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp utili
9E
2026
Agenție

3 luni în urmă
12

2.328 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala depozitare - productie, 388mp, CUG Fortus

Cug, Iași

La ~5km distanță

1E
Agenție

6 luni în urmă
26

2.080 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu/ hala langa intersectie cu Mega Image - ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

208 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

675 €
/ lună 13.24 € / mp / lună

spatiu comercial 51mp-la soseaua Nicolina - CUG ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

51 mp teren
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

594 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial 74 mp de inchiriat Ideal Resid ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

74 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună

PST Tehnopolis inchiriaza spatii

Cug, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar inchiriez Hala de productie 670 mp + ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

970 mp utili