Proprietăți unice: 60
Proprietari: 60
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

57.500 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, Ticau 575mp

Central, Iași

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Hlincea 2500 mp intravilan

Central, Iași

830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 14 ari ( 1400mp) Cristesti, ju ...

Central, Iași

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

4.392 €
/ lună 11.81 € / mp / lună

Spatiu birouri in suprafata de 366 m2

Central, Iași

372 mp utili
2005
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,392 € și 4.650 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

48.000 €
/ lună 96 € / mp / lună

Vand 500 m2, deschidere 25 m,pret 100 /mp

Central, Iași

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

85 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Vand, inchiriez, sau schimb teren de 500m2 sau ...

Central, Iași

1 camere
1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

20 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu, Complex Podu` de Piatra, 28 m ...

Central, Iași

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.763 €
/ lună 17 € / mp / lună

ULTRACENTRAL COPOU - Inchiriere spatiu birouri

Central, Iași

339 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

150 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatii de inchiriere pentru activitati de copii ...

Central, Iași

9 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Iași

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20.000 €
/ lună 153.85 € / mp / lună

cafenea in Campus USV

Central, Iași

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.500 €
/ lună 5.34 € / mp / lună

inchiriere spatiu depozitare sau productie

Central, Iași

281 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Iași

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

314 €
/ lună 15.70 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat birou depozitare

Central, Iași

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

325 €
/ lună 9.56 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Iași

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

550 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Persoana fizica inchiriez spatiu comercial, zon ...

Central, Iași

20 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

inchiriez spatiu in strada sf ioan nr 9

Central, Iași

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

44 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Boxe de depozitare Iasi

Central, Iași

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?ii office de inchiriat de la 30 mp - la 5 m ...

Central, Iași

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

194 €
/ lună 5.39 € / mp / lună

Spa?iu comercial pentru inchiriat

Central, Iași

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Valea Lupului

Central, Iași

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

5.990.000 €
/ lună
6.600.000 €
544.55 € / mp / lună

Ocazie Unica-Vanzarea Centrului Comercial Lucea ...

Central, Iași

11.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

44 €
/ lună 11 € / mp / lună

Boxe de depozitare de inchiriat spatii depozita ...

Central, Iași

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

de inchiriat Platoul Beldiman Valea Lupului

Central, Iași

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu biroruri ultracentral IASI

Central, Iași

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.912 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

spatiu birouri str Sf Lazar PALAS 313 MP

Central, Iași

313 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

115 €
/ lună 115 € / mp / lună

Gazduire sediu social birou

Central, Iași

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Inchiriez birou cabinet sala cu ora

Central, Iași

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

67 €
/ lună 1.34 € / mp / lună

inchiriez boxe depozitare mobila iasi , arhiva ...

Central, Iași

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50 €
/ lună

Inchiriez spatiu pentru arhiva

Central, Iași