Proprietăți unice: 230
Proprietari: 60
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Gradina Botanica iasi

Central, Iași

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1.700 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Spatiu centru Palas

Central, Iași

51 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

47.985 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

SILK District Offices- Phase I

Central, Iași

12.200 mp utili
6E
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
19

6.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu pentru Restaurant, 300 mp uti ...

Central, Iași

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

15 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez 130 mp SPATII CENTRALE Elena Doamna

Central, Iași

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.000 €
/ lună
950 €
13.89 € / mp / lună

Spatiu birouri ultracentral, langa Primarie

Central, Iași

72 mp utili
2E
1934
Agenție

6 zile în urmă
20

3.250 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial modern 300mp Iasi Poitiers Tow ...

Central, Iași

300 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

1.001 €
/ lună
950 €
13.90 € / mp / lună

Spatiu Birouri De Inchiriat ULTRA CENTRAL

Central, Iași

72 mp utili
1979
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Central, Iași

300 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu comercial Pia?a Unirii

Central, Iași

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

850 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Persoana Fizica - Spatiu central Iasi, langa Pa ...

Central, Iași

65 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren 2000mp TomestiVladiceni

Central, Iași

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
/ lună 251.16 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - 215 mp - IASI zon ...

Central, Iași

215 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 70 mp - Centru - Palas

Central, Iași

70 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.011.150 €
/ lună 350 € / mp / lună

Teren pentru dezvoltare zona Tudor Neculai - po ...

Central, Iași

2.889 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Manta Rosie -Hlincea

Central, Iași

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.400 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Centru Moldova Mall, Strada Costache Negri,Spat ...

Central, Iași

48 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.400 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Centru Moldova Mall, Strada Costache Negri,Spa? ...

Central, Iași

48 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

3.360 €
/ lună 20 € / mp / lună

Anastasie Panu, spatiu comercial 168mp, inchiri ...

Central, Iași

168 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
7

650 €
/ lună 14.13 € / mp / lună

Spatiu activitati comerciale / office -Centru- ...

Central, Iași

46 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu birouri; vedere Palat Culturii; 100mp, C ...

Central, Iași

100 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
16

1.365 €
/ lună 21 € / mp / lună

Spatiu birouri clasa A, 65mp, centru, zona Pala ...

Central, Iași

65 mp utili
2021
Agenție

1 lună în urmă
10

1.331 €
/ lună
1.100 €
10.56 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, central - Mercury Apartmen ...

Central, Iași

126 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriez spațiu 130 mp, str. Smârdan, Iași. Pr ...

Central, Iași

130 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

651 €
/ lună 9.30 € / mp / lună

Ultracentral - spatiu de birouri amenajat, mobi ...

Central, Iași

70 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
9

801 €
/ lună 9.89 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, central - Mercury Apartmen ...

Central, Iași

81 mp utili
2021
Agenție

2 luni în urmă
14

2.100 €
/ lună 14 € / mp / lună

Cladire de birouri Centru-Pallas

Central, Iași

150 mp
2010
5E
Agenție

2 luni în urmă
15

2.640 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Centru-Stefan cel Mare

Central, Iași

220 mp
1980
5E
Agenție

2 luni în urmă
8

8.640 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu de birou, de inchiriat, supr 480 mp, zon ...

Central, Iași

480 mp utili
2017
Agenție

2 luni în urmă
4

2.457 €
/ lună 21 € / mp / lună

Spatiu de birou, de inchiriat, supr 117 mp, zon ...

Central, Iași

117 mp utili
2017