Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

2 luni în urmă
30

6.260 €
/ lună 10 € / mp / lună

Cladire de la 600mp la 1000mp, zona Jumbo

Bularga, Iași

626 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

1.200 €
/ lună 54.55 € / mp / lună

Inchiriez garsoniera zona Bularga Granit

Bularga, Iași

Agenție

1 lună în urmă
10

9 €
/ lună
1.415 €
0.07 € / mp / lună

Proprietar -Spa?ii de inchiriat 7mp, 30mp, 80mp ...

Bularga, Iași

130 mp utili
2004

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
18

616 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu salon, cabinet, birou, de la 15mp la 171 ...

Bularga, Iași

77 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Proprietar - Spatii de inchiriat intre 7mp si 1 ...

Bularga, Iași

130 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial Bularga

Bularga, Iași

50 mp utili
1980
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

800 €
/ lună 17.39 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Bularga, Iași

46 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

608 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Spa?iu birou, servicii, productie, 75mp, 2 luni ...

Bularga, Iași

75 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu Iasi

Granit, Iași

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

1.600 €
/ lună 7.84 € / mp / lună

Spațiu comercial modern - 203 mp - disponi ...

Cotnari, Iași

La ~5km distanță

204 mp utili
1E
2020
Agenție

10 luni în urmă
9

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu 200mp in cladire de birouri cl ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1 camere
200 mp
Etaj 1 / 8
2019

Agenție

11 luni în urmă
13

27.116 €
/ lună
22.410 €
12.10 € / mp / lună

Cladire de birouri, 2241 MP utili, 2200 mp tere ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

5 camere
2.241 mp
2018
Agenție

10 luni în urmă
6

1.300 €
/ lună 0.93 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 130 - 360 mp - Pod ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.400 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2 camere
600 mp
Etaj 2
2010
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri Podu Ros, 46mp, CT, AC, PARCA ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

46 mp
2020
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

2.350 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 235 mp - Podu Ros

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

360 mp
3E
Agenție

9 luni în urmă
9

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial RENOVAT - Podu Ros, 50mp

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
4E
1970
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vad pietonal! Spatiu comercial 51mp cu 3 incape ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
1962
Agenție

1 lună în urmă
1

969 €
/ lună 19 € / mp / lună

Vad pietonal! Spatiu comercial 51mp cu 3 incape ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
4E
1962
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vad pietonal! Spatiu comercial 51mp cu 3 incape ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

900 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial 3 incaperi 36mp cu loc de par ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

36 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
7

670 €
/ lună 14.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial Podu Ros

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

46 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial - 200 mp - Birouri / Callcent ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

200 mp utili
2018
Agenție

1 lună în urmă
3

900 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de inchiriat , complex Royal Town, Al. M. ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

45 mp
45 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

730 €
/ lună
120 €
60.83 € / mp / lună

Birou 45mp. Etaj2. Galata- Nicolina. Comision 0

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

12 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
18

17.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Semicentral - Podu Ros, spatiu birouri disponib ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
6

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu 1250mp de inchiriat. Baza 3. Comision 0!

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.250 mp utili
1960
Agenție

1 lună în urmă
10

900 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Spatiu comercial, 88 mp, parter, Podu Ros - B-d ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

88 mp utili
1965
Agenție

5 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Spatiu comercial la bulevard, cu vad intens, Po ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
8E
Agenție

5 luni în urmă
10

700 €
/ lună 15.22 € / mp / lună

Spatiu comercial Podu Ros-Tudor Vladimirescu

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

46 mp utili