Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 4
Agenție

Ieri

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Alexadru cel Bun ...

Alexandru cel Bun, Iași

30 mp utili
1980
Agenție

2 zile în urmă
6

957 €
/ lună 23.34 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Alexandru cel Bun ...

Alexandru cel Bun, Iași

41 mp utili
1975
Agenție

1 lună în urmă
9

500 €
/ lună 6.85 € / mp / lună

Spatiu comercial, 3 camere, decomandat, zona A ...

Alexandru cel Bun, Iași

73 mp utili
10E
1976

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
11

1.500 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de la 33mp la 95mp, Alexandru, ...

Alexandru cel Bun, Iași

33 mp utili
1E
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.550 €
/ lună 25.83 € / mp / lună

Spa?iu comercial 60mp ACB la bulevard

Alexandru cel Bun, Iași

60 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

9 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Pacurari,

Alexandru cel Bun, Iași

142 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu Alexandru cel Bun

Alexandru cel Bun, Iași

70 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

449 €
/ lună 20.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Alexandru cel Bun, Iași

22 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

383 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Alexandru cel Bun

Alexandru cel Bun, Iași

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

1.980 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Alexandru cel Bun ...

Alexandru cel Bun, Iași

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.700 €
/ lună 53.13 € / mp / lună

Spatiu Alexandru cel bun zona ZImbru 31 mp de i ...

Alexandru cel Bun, Iași

32 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial in Alexandru cel Bun mobilat s ...

Alexandru cel Bun, Iași

30 mp utili
1982
Agenție

Mai mult de un an
4

1.500 €
/ lună
1.700 €
21.43 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 75 mp - Alexandru cel Bun

Alexandru cel Bun, Iași

70 mp utili
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.700 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

500 €
/ lună 2.56 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial

Alexandru cel Bun, Iași

195 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

250 €
/ lună
300 €
13.89 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat.

Alexandru cel Bun, Iași

18 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

115 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

inchiriez o croitorie

Alexandru cel Bun, Iași

17 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
1

154 €
/ lună 9.06 € / mp / lună

inchiriez spa?iu

Alexandru cel Bun, Iași

17 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

127 €
/ lună 11.55 € / mp / lună

Depozite | Boxe | Garaje - De Inchiriat - Zona ...

Gară, Iași

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

556 €
/ lună
460 €
12.09 € / mp / lună

Spatiu birouri 46 mp, zona centrala - Gara

Gară, Iași

La ~5km distanță

46 mp
2005
3E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

1.222 €
/ lună
1.010 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri 101 mp, zona centrala - Gara

Gară, Iași

La ~5km distanță

101 mp
2005
3E

Agenție

3 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 300 mp - Ga ...

Gară, Iași

La ~5km distanță

290 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 300 mp - Ga ...

Gară, Iași

La ~5km distanță

290 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Sp. com 70 la parter bloc, zona Gara, Strapunge ...

Gară, Iași

La ~5km distanță

70 mp utili
1982
Agenție

2 luni în urmă
5

680 €
/ lună 13.60 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, vitrina, vis a vis de McDo ...

Gară, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

550 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Spatiu comercial 42mp, cu vitrina si vad pieton ...

Gară, Iași

La ~5km distanță

42 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

6.000 €
/ lună
7.000 €
65.22 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 92mp - GARA

Gară, Iași

La ~5km distanță

92 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 37.04 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 27 mp Gara ...

Gară, Iași

La ~5km distanță

27 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

88 €
/ lună 17.60 € / mp / lună

De inchiriat spatiu depozitare 5 mp Metro Iasi

Gară, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Chiosc situat in Gara mare.

Gară, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

363 €
/ lună
300 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri 30 mp, zona centrala - Gara

Gară, Iași

La ~5km distanță

30 mp
2005
3E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Alexandru Cel Bun, Iași

Alexandru Cel Bun este un cartier din Iași, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera sa vibrantă. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri, fiind bine conectată la transportul public și având o comunitate activă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 750 euro, cu oferte care încep de la 393 euro și ajung până la 1.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 37 m², cu cele mai mari proprietăți având 94 m² și cele mai mici de 26 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 11% din oferte fiind considerate afaceri accesibile.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 109 zile, ceea ce indică o piață activă.

Alexandru Cel Bun reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, într-o zonă dinamică și bine conectată. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!