Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție

6 zile în urmă
2

45.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Loturi de teren Aroneanu sat Dorobant

Dorobanț

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 66.92 € / mp / lună

Teren intravilan Dorobant

Dorobanț

1.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren de vanzare Dorobant intravilan

Dorobanț

1 camere
1.350 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Dorobant, parcele teren intravilan,

Dorobanț

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

63.800 €
/ lună 53.17 € / mp / lună

Dorobant - Aroneanu, teren intravilan pentru co ...

Dorobanț

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

31.625 €
/ lună 55 € / mp / lună

Parcele teren pentru casa Dorobant

Dorobanț

575 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

55 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Parcele teren pentru casa Dorobant

Dorobanț

575 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

71.000 €
/ lună 58.58 € / mp / lună

Teren Dorobant 1212mp

Dorobanț

1.212 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

vanzare teren intravilan Dorobant, Aroneanu,PUZ ...

Dorobanț

46.020 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

99 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Parcele teren Sorogari Biserica Sf. Varvara

Șorogari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

700.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren de Vanzare Sorogari UAT Iasi | 20.000 mp ...

Șorogari

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan, 554+98mp cota drum privat 9m, ...

Aroneanu

La ~5km distanță

652 mp teren
1E

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

59.500 €
/ lună 79.33 € / mp / lună

Teren intravilan aronianu

Aroneanu

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

100.000 €
/ lună 117.37 € / mp / lună

Teren intravilan Sorogari priveliste superba sp ...

Aroneanu

La ~5km distanță

852 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

59.000 €
/ lună 65.27 € / mp / lună

Teren intravilan 904 mp, langa padure - Aronean ...

Aroneanu

La ~5km distanță

904 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

467.000 €
/ lună 70.23 € / mp / lună

Teren intravilan 6650 mp ,42ml deschidere , toa ...

Aroneanu

La ~5km distanță

6.650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Dorobanti

Aroneanu

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

142.000 €
/ lună 71 € / mp / lună

teren aroneanu 2000 mp deschidere 30 ml toate u ...

Aroneanu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

150 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren de vanzare la Sorogari, aproape de lac

Aroneanu

La ~5km distanță

1.708 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

489.000 €
/ lună 33.96 € / mp / lună

Aroneanu TEREN 14400mp intravilan cu utilitati ...

Aroneanu

La ~5km distanță

14.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

230.000 €
/ lună 31.94 € / mp / lună

Teren extravilan, 7.200 mp Aroneanu, Iasi | 32 ...

Aroneanu

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

89.000 €
/ lună 93.68 € / mp / lună

Lac Dorobant, 950 mp teren, deschidere direct l ...

Aroneanu

La ~5km distanță

950 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 114.21 € / mp / lună

Teren Intravilan pretabil constructie casa Soro ...

Aroneanu

La ~5km distanță

788 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
9

1.700 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Sera 2640mp, cladire 260mp, teren 5000mp, Rediu ...

Aroneanu

La ~5km distanță

5.000 mp utili
2011
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

800.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 20 000 mp, deschidere 65 m, Sorogari, Aro ...

Aroneanu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
/ lună 117.37 € / mp / lună

Teren 852 mp, cu vedere spre lac, Sorogari

Aroneanu

La ~5km distanță

852 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

75 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren 1 ha Sorogari, PUZ aprobat Dezvoltare rez ...

Aroneanu

La ~5km distanță

1 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună 110 € / mp / lună
61.000 €

Teren + proiect Aroneanu

Aroneanu

La ~5km distanță

5 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

95 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren Aroneanu 1000 mp | Vedere lac + oras | In ...

Aroneanu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

61.900 €
/ lună 82.53 € / mp / lună

Teren 750mp Aroneanu / Strada Iernii

Aroneanu

La ~5km distanță

750 mp teren
1E