Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

23 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Bogdanesti Iasi

Bogdănești

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

80.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 2000 mp intravilan Bogdanesti,sosea,desch ...

Bogdănești

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

210.000 €
/ lună 19.44 € / mp / lună

Teren extravilan 10.800mp, Horlesti, utilitati ...

Bogdănești

10.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

180.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare, 7200 mp, parcelabil, zona Bog ...

Bogdănești

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

38.400 €
/ lună 24.71 € / mp / lună

teren intravilan Bogdanesti la 15 minute de Mir ...

Bogdănești

1.554 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 zile în urmă
1

47.000 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren constructie intravilan 1000mp Rediu Horle ...

Horlești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

85.000 €
/ lună 12.88 € / mp / lună

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Horlești

La ~5km distanță

6.600 mp teren
1E
Agenție

6 luni în urmă
2

32.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren constructie 800mp Rediu Horlesti

Horlești

La ~5km distanță

800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

190.000 €
/ lună 633.33 € / mp / lună

Hala si teren. vanzare.

Uricani

La ~5km distanță

300 mp utili
3.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

59.950 €
/ lună 52.96 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti

Vorovești

La ~5km distanță

1.132 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

23.500 €
/ lună 30.36 € / mp / lună

Teren in Vorovesti intre case cu toate utilitat ...

Vorovești

La ~5km distanță

774 mp teren
Agenție

Ieri
1

65.000 €
/ lună 86.09 € / mp / lună

Teren de vanzare Iasi, Valea Ursului,

Valea Ursului

La ~5km distanță

755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

440.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de Vanzare Valea Lupului

Uricani

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

12.500 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Parcela teren Miroslava - Vorovesti- toate util ...

Vorovești

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

199.000 €
/ lună 1,496.24 € / mp / lună

Oportunitate Investitie Vila 188 mp & 1.000 mp ...

Uricani

La ~5km distanță

133 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Iasi, Vorovesti

Vorovești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

43.000 €
/ lună 107.50 € / mp / lună

Parcele de teren 400 mp Intravilan V. ursului-V ...

Vorovești

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

65.000 €
/ lună 76.47 € / mp / lună

Valea Ursului TEREN 850 mp str. asfaltata, toat ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

86.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren investitie, 7200 mp, Valea Ursului

Valea Ursului

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

43.000 €
/ lună 69.92 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 615mp, cu utilitati, Miroslava ...

Vorovești

La ~5km distanță

615 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

1.150 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu birouri, sala conferinte, de la 83mp la ...

Uricani

La ~5km distanță

230 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vorovesti TEREN 500mp intravilan la 50m de sos ...

Vorovești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

74.900 €
/ lună 79.85 € / mp / lună

Teren intravilan 938 mp Vorovesti, strada Ion N ...

Vorovești

La ~5km distanță

938 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

52.000 €
/ lună 6.37 € / mp / lună

Exclusivitate! Teren 500mp, Valea Ursului, 5200 ...

Valea Ursului

La ~5km distanță

8.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren si casa in Miroslava

Valea Ursului

La ~5km distanță

1.484 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 500 mp intravilan Valea Ursului-

Vorovești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

64.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp | Deschidere 26 ml | U ...

Uricani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

68.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan Vorovesti vizavi de Zuri Resid ...

Vorovești

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan industrial, iesire Pacurari, z ...

Uricani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

46.000 €
/ lună 53.43 € / mp / lună

Teren pentru casa cu autorizatie si cu vedere f ...

Vorovești

La ~5km distanță

861 mp teren