Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

108 €
/ lună 6 € / mp / lună

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat

Sântuhalm

18 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
4

115.000 €
/ lună 25.27 € / mp / lună

Teren Intravilan, 4550 Mp, Cu Front La Dn 7 San ...

Sântuhalm

4.550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

52.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Teren Arabil Extravilan 15.000 Mp Santuhalm

Sântuhalm

15.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
5

140.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan, 3500 mp, pozitie strategica, ...

Sântuhalm

3.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

227.000 €
/ lună 49.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 4550 mp, in zona S ...

Sântuhalm

4.550 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

108 €
/ lună 6 € / mp / lună

Cabina de vopsit si birouri de inchiriat

Sântuhalm, Deva

La ~5km distanță

18 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

6.000 €
/ lună

Inchiriez grup de hale cu platforma betonata

Sântuhalm, Deva

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
7

6.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez grup de hale cu platforma betonata

Sântuhalm, Deva

La ~5km distanță

3.000 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
5

137 €
/ lună 4.57 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercia, zona Ion Creanga

700, Deva

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Zavoi str. Sadoveanu, ...

Zăvoi, Deva

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 47.37 € / mp / lună

Teren intravilan de 950 mp - Archia, DEVA

Zăvoi, Deva

La ~5km distanță

950 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu in Mun. Deva, zona Ceangai, suprafata ap ...

Ceangăi, Deva

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

1E
Agenție

3 luni în urmă

1.800 €
/ lună

Hala moderna de inchiriat

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
1

1.440 €
/ lună

Inchiriez hala noua

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
7

1.800 €
/ lună 5.42 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
2

1.700 €
/ lună

Inchiriez hala industriala Deva

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozit si birouri de inchiriat in zona depozit ...

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

3.600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

2.950 €
/ lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

777.000 €
/ lună 62.66 € / mp / lună

Proprietate de vanzare: teren intravilan cu con ...

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

12.400 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

777.000 €
/ lună 62.66 € / mp / lună

Teren de vanzare 12400 mp

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

12.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

55.000 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Teren intravilan CEL MAI IEFTIN str Depozitelor

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

950 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in depozit pe termen scurt! lo ...

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

190 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

2.100 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala cu pod rulant

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

1E
Agenție

6 zile în urmă
10

2.000 €
/ lună 3.05 € / mp / lună

Inchiriere depozit 656 mp,cu platforma betonata ...

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

656 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

462 €
/ lună 3.98 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat hale + birouri | Flexibilit ...

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

116 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
3

4.200 €
/ lună 1.31 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Depozitelor, Deva

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
10

2.499 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez restaurant si crama in Deva, zona Pol ...

22 Decembrie, Deva

La ~5km distanță

300 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial in Deva 5 ...

22 Decembrie, Deva

La ~5km distanță

50 mp utili