Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Hărțăgani

9.965 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

10.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Doua terenuri extravilane 1.440 mp si 1500 mp ~ ...

Băița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6.900 €
/ lună 1.28 € / mp / lună
7.500 €

Teren pentru Casa de Vacanta

Ormindea

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

37.900 €
/ lună 4.33 € / mp / lună

Teren intravilan 8757 mp cu acces direct la E79

Luncoiu de Sus

La ~10km distanță

8.757 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

30.000 €
/ lună 12.82 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN cu posibilitate de parcelare Z ...

Bunești

La ~10km distanță

2.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

36.000 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Vanzare teren in Judetul Hunedoara (cu casa)

Săliștioara

La ~10km distanță

12.074 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

23.500 €
/ lună 10.68 € / mp / lună

Teren casa 2200 mp | asfalt la poarta | 25 ml f ...

Certeju de Sus

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 13.19 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat - 2882 mp - Sat Bejan

Bejan

La ~10km distanță

2.882 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

22.000 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan Luncoiu de Jos

Luncoiu de Jos

La ~15km distanță

11.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păuliș

La ~15km distanță

2.050 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

36.872 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Barsau, jud. Hunedo ...

Bârsău

La ~15km distanță

6.704 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 18 € / mp / lună
49.500 €

Vand teren intravilan in Poienita-Brad

Brad

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala spatiu comercial depozit spatiu ...

Central, Brad

La ~15km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

14.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren intravilan pretabil constructie locu ...

Central, Brad

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spa #539;iu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

La ~15km distanță

22 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.100 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri km 0 Brad

Ultracentral, Brad

La ~15km distanță

211 mp utili
1985
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu servicii la Drum European

Nord-Vest, Brad

La ~15km distanță

200 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spațiu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

La ~15km distanță

22 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Brad

La ~15km distanță

8.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Jud HD

Central, Brad

La ~15km distanță

37.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

47.500 €
/ lună 5.07 € / mp / lună

10 000 mp teren intravilan cu priveliste

Central, Brad

La ~15km distanță

9.370 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

85.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Casa Vantului si 8000 metri patrati in Abrud

Central, Brad

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

41.000 €
/ lună 13.67 € / mp / lună

Teren de vis cauta proprietar.

Săcărâmb

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~15km distanță

Agenție

4 luni în urmă
3

18.000 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Teren intravilan, perfect pentru casa de vacant ...

Almașu de Mijloc

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Roșia

La ~15km distanță

1.566 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

8.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loturi de 400mp ideale pentru constructii-peisa ...

Bălata

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Vand teren in Balata

Bălata

La ~15km distanță

1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu expozi?ional-birou amenajat in ...

Șoimuș

La ~15km distanță

55 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1

Șoimuș

La ~15km distanță