Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

28.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren de vanzare - 7.000 mp intravilan in jud. ...

Podele

7.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

13.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren extravilan 8437 mp

Luncoiu de Jos

La ~5km distanță

8.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

36.000 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Vanzare teren in Judetul Hunedoara (cu casa)

Săliștioara

La ~5km distanță

12.074 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6.900 €
/ lună 1.28 € / mp / lună

Teren pentru Casa de Vacanta

Ormindea

La ~10km distanță

5.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

69.689 €
/ lună 15.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan 4383 mp. Brad pozitie exc ...

Central, Brad

La ~10km distanță

4.383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala spatiu comercial depozit spatiu ...

Central, Brad

La ~10km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Poienita-Brad

Brad

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Hărțăgani

La ~10km distanță

9.965 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren extravilan jud. Hunedoara

Ulieș

La ~15km distanță

6.794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

0 €
/ lună

Vand teren intravilan

Leșnic

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren extravilan jud. Hunedoara

Vica

La ~15km distanță

13.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan jud Hunedoara

Gurasada

La ~15km distanță

21.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu fundatie de 85mp in Ve ...

Vețel

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

23.500 €
/ lună 10.68 € / mp / lună

Teren casa 2200 mp | asfalt la poarta | 25 ml f ...

Certeju de Sus

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

Teren intravilan Soimus

Șoimuș

La ~20km distanță

5.845 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - 4644 mp - 12 mp

Șoimuș

La ~20km distanță

4.644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

800 €
/ lună
500 €
0.46 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1 Soimus ...

Șoimuș

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu expozi?ional-birou amenajat in ...

Șoimuș

La ~20km distanță

55 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intavilan cu constructie si extravil ...

Ribicioara

La ~20km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren cu fundatie casa de vanzare

Buceș

La ~20km distanță

547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Vand teren in Balata

Bălata

La ~20km distanță

1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

30.490 €
/ lună 50.82 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Deva

Central, Deva

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

37 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Macon/Deva Noua

Macon, Deva

La ~20km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

2.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Inchiriez Brutarie Deva central

Central, Deva

La ~20km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spa?iu comercial Pia?a Petro?ani.

Central, Deva

La ~20km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

145.000 €
/ lună 105.30 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Deva

La ~20km distanță

1.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

800 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic 4 zile/saptamana ...

Central, Deva

La ~20km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

686 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat amplasat pe strad ...

Central, Deva

La ~20km distanță

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

39.700 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Deva

La ~20km distanță

8.600 mp teren