Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

15.000 €
/ lună 214.29 € / mp / lună

Vand Inchiriez comercial in lupeni

Viitorului, Lupeni

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

23.000 €
/ lună 19.49 € / mp / lună

Vand teren in Vulcan str Valea Arsului 1180mp H ...

Central, Vulcan

La ~10km distanță

1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren ideal pentru casa de vacanta / retreat / ...

Central, Vulcan

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

80.000 €
/ lună 21.22 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Vulcan

Central, Vulcan

La ~10km distanță

3.770 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

33.000 €
/ lună 12.01 € / mp / lună

Teren Intravilan, Vulcan

Central, Vulcan

La ~10km distanță

2.747 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

393 €
/ lună 11.23 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Pia?a Vulcan

Central, Vulcan

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

19 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Vulcan

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Vulcan

La ~10km distanță

3.346 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

29.000 €
/ lună 114.17 € / mp / lună

Teren intravilan + constructii - Vulcan | Str. ...

Central, Vulcan

La ~10km distanță

254 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

230 €
/ lună 14.38 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Petrosani | Str. ...

Petros

La ~10km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren zona Rusu, Parang,Petrosani

Petros

La ~10km distanță

45.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hale de inchiriat - Petro?ani, vis-a-vis de Kau ...

Petros

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

72.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Rusu

Petros

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial , birouri , diverse

Petros

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
5

1.100 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spatiu comercial central Petrosani

Petros

La ~10km distanță

125 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

294 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Petrosani | Str. ...

Petros

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

118 €
/ lună 4.92 € / mp / lună

Spa?iu comercial vanzare sau inchiriere Pia?a M ...

Petros

La ~10km distanță

24 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

350 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Str. Avram Iancu, ...

Petros

La ~10km distanță

54 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

800 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Spa?iu comercial inchiriere / vanzare Petro?ani

Petros

La ~10km distanță

108 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Spatiu comercial chirie zona Hermes - Bulevard

Petros

La ~10km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

31.999 €
/ lună 639.98 € / mp / lună

Spatiu comercial

Petros

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

120.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial in Piata Dacia Petrosani ...

Petros

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial Petro?ani, Pia?a Victoriei (St ...

Petros

La ~10km distanță

20 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Petro?ani, Pia?a ...

Petros

La ~10km distanță

20 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

160 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Petrosani strada Nicolae Titulescu zona central ...

Petros

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

383 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial office - 117mp, str. ...

Petros

La ~10km distanță

117 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

491 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial/office - 117mp, str. ...

Petros

La ~10km distanță

117 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

105.000 €
/ lună 43.41 € / mp / lună

Vand teren+constructie

Central, Aninoasa

La ~10km distanță

2.419 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

67.040 €
/ lună
83.800 €
4 € / mp / lună

Caransebes, Teren Extravilan, Zlagnei

Central, Aninoasa

La ~10km distanță

16.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

2 Terenuri extravilane Banita

Bănița

La ~15km distanță

10.000 mp teren