Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu servicii la Drum European

Nord-Vest, Brad

200 mp utili
1990
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.100 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri km 0 Brad

Ultracentral, Brad

211 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spatiu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

22 mp utili
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
20

85.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Casa Vantului si 8000 metri patrati in Abrud

Central, Brad

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

14.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren intravilan pretabil constructie locu ...

Central, Brad

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Brad

8.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Poienita-Brad

Brad

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spa #539;iu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala spatiu comercial depozit spatiu ...

Central, Brad

4.000 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

22.000 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan Luncoiu de Jos

Luncoiu de Jos

La ~5km distanță

11.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

13.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren extravilan 8437 mp

Luncoiu de Jos

La ~5km distanță

8.437 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

5.499 €
/ lună
5.390 €
1.02 € / mp / lună

OCAZIE! 5.390mp teren Ribita, Hunedoara, curent ...

Ribița

La ~5km distanță

5.390 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

18.000 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 5735 mp Ribita

Ribicioara

La ~10km distanță

5.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intavilan cu constructie si extravil ...

Ribicioara

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6.900 €
/ lună 1.28 € / mp / lună

Teren pentru Casa de Vacanta

Ormindea

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren cu fundatie casa de vanzare

Buceș

La ~15km distanță

547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Hărțăgani

La ~15km distanță

9.965 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren in Apuseni,langa sosea

Blăjeni

La ~15km distanță

12.681 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

10.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Doua terenuri extravilane 1.440 mp si 1500 mp ~ ...

Băița

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan sup. 1034 mp

Livada

La ~15km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

36.000 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Vanzare teren in Judetul Hunedoara (cu casa)

Săliștioara

La ~15km distanță

12.074 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

117.000 €
/ lună 5.02 € / mp / lună

Teren intravilan Drumul Regelui,Vata de Sus 213 ...

Vața de Sus

La ~15km distanță

23.321 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

21.500 €
/ lună 30.03 € / mp / lună

Teren intravilan 716mp in Saulesti

Criș

La ~20km distanță

716 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren Cristur la 200m Lavanderia

Criș

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

9.500 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

Criș

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

9.500 €
/ lună 3.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2.700 mp - zona Cr ...

Criș

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

67.000 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential IMENS de dezvolta ...

Criș

La ~20km distanță

7.526 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

210.000 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Teren superb, in mijlocul naturii, 18.360 mp, l ...

Criș

La ~20km distanță

13.860 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

65.990 €
/ lună 30.01 € / mp / lună

Teren intravilan, 2199 mp, in Saulesti, Deva

Criș

La ~20km distanță

2.199 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

46.200 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravila, 1540 mp, in Saulesti, Deva

Criș

La ~20km distanță

1.540 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Brad, Județul Hunedoara

Brad, un oraș cu o istorie bogată și un mediu economic în dezvoltare, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 5.000 euro, cu oferte ce încep de la 420 euro și ajung până la 19.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale au o suprafață medie de 811 m², cu cele mai mari având 811 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt pentru spații cu 3 sau mai multe camere, reprezentând 67% din total.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 170 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Brad reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, având un mix de prețuri și dimensiuni care pot satisface diverse nevoi de afaceri. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!