Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

1.185.000 €
/ lună 20.69 € / mp / lună

ANSAMBLU IMOBILIAR IZVORUL RECE DN7, AUREL VLAI ...

Aurel Vlaicu

20 camere
57.282 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii logistice depozitare produc?i ...

Aurel Vlaicu

21.000 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

89.000 €
/ lună 15.74 € / mp / lună

Teren Intravilan 5.653 mp| zona Cugir

Suseni

La ~5km distanță

5.653 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Teren Geoagiu 5800 m2 acces autostrada

Central, Geoagiu

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 19.96 € / mp / lună

Teren extravilan, 1.002 mp, front de 25 ml, Amp ...

Vinerea

La ~10km distanță

1.002 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

48.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan, 1600 mp, utilitati in zona, A ...

Vinerea

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
/ lună 18.81 € / mp / lună

Teren extravilan agricol, 4200 mp, zona Cugir

Vinerea

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arabil intravilan

Vinerea

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Teren 5.500 mp, liniste totala, acces asfalt, p ...

Boiu

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
/ lună 2.72 € / mp / lună

Teren 1 ha langa casa, acces asfalt, zona linis ...

Boiu

La ~10km distanță

9.189 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

180 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 camere zona Sud-Est Orastie

Sud-Est, Orăștie

La ~10km distanță

40 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

spatiu comercial zona Sud-Est Orastie

Sud-Est, Orăștie

La ~10km distanță

200 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand parcela teren intravilan

Orăștie

La ~10km distanță

447 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Costesti, jud. Hunedoara

Central, Orăștie

La ~10km distanță

5.751 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Teren intravilan Orastie 2200 mp perfect parc d ...

Central, Orăștie

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

95.000 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Teren intravilan 7362 mp, Oportunitate de inves ...

Central, Orăștie

La ~10km distanță

7.362 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

220 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Hala spatiu depozitare garaj

Central, Orăștie

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 22800 mp - Orastie

Central, Orăștie

La ~10km distanță

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

199 €
/ lună 3.69 € / mp / lună

Inchiriez cladire garaj Orastie

Orăștie

La ~10km distanță

54 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
12

1.200.000 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Teren industrial Orastie 13,5 ha cu hale fosta ...

Pricaz

La ~10km distanță

135.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

12.000 €
/ lună 2.72 € / mp / lună

Teren intravilan in Pricaz 4416 mp

Pricaz

La ~10km distanță

4.416 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 3.26 € / mp / lună

Teren intravilan 7665mp in Pricaz

Pricaz

La ~10km distanță

7.665 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

390 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat,renovat complet,3 ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Cugir

Central, Cugir

La ~10km distanță

177 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

600 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Inchiriez Teren pe Raul Mic, Cugir, 3300 mp pen ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

20.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Teren extravilan 6.322 mp, imprejmuit, aproape ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

6.322 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial , open space 330mp ...

Central, Cugir

La ~10km distanță

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

18.000 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de cabana pe Valea Recii( sat Strungari)

Central, Cugir

La ~10km distanță

1.637 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

1.290 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Spatiu comercial, 177 mp, zona Cugir

Cugir

La ~10km distanță

177 mp utili