Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

89.000 €
/ lună 28.16 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

3.160 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

124.900 €
/ lună 30.46 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Tusnad!

Tușnad

4.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

89.000 €
/ lună 28.16 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

3.160 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

39.800 €
/ lună
42.000 €
44.22 € / mp / lună

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

21.000 €
/ lună 6.77 € / mp / lună

Teren cu potential, 3.100 mp, remarcabila incad ...

Iacobeni

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

60 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan cu Puz

Jigodin-Băi

La ~15km distanță

3.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

8 €
/ lună 1 € / mp / lună

de inchiriat spatiu birouri / comercial ultrace ...

Ultracentral, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

390 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

De inchiriat Birou Miercurea Ciuc

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

45 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Terenuri de vanzare la drum principal, cu PUZ a ...

Central, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

149.100 €
/ lună 74.62 € / mp / lună

Teren de vanzare - Miercurea Ciuc

Central, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

1.998 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

8.870 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spatiu comercial si birou ...

Vest, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

1E
Agenție

6 zile în urmă
7

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intr-o zona excelenta , ideal ...

Central, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial in centru, 100mp

Central, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

120 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de inchiriat pentru relaxare si gradinari ...

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

120 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere atelier auto

Est, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

Agenție

9 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere spatii de birou si depo ...

Est, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

40 mp
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

270 €
/ lună
420 €
1.41 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de 75 mp si 70 mp in Miercurea ...

Central, Miercurea-Ciuc

La ~20km distanță

191 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

168.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Bodvaj

Bățani

La ~20km distanță

1 camere
16.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

103.500 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan intre Biborteni si ...

Bățani

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

73.500 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

FILM! Teren extravilan cu priveliste deosebita, ...

Malnaș

La ~20km distanță

11.306 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună 32.89 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, Filia

Filia

La ~25km distanță

456 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

8.550 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

De vanzare doua terenuri intravilane, Kuvaszo

Filia

La ~25km distanță

940 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

27.900 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Kuvaszo!

Filia

La ~25km distanță

5.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Kuvaszo

Filia

La ~25km distanță

884 mp teren
Agenție

Azi
7

51.900 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Catrusa!

Poian

La ~25km distanță

3.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
/ lună 58.14 € / mp / lună

Teren roditor de peste 1.000mp cu casa traditio ...

Sânzieni

La ~25km distanță

1.032 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

29.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan in inima naturii

Sânzieni

La ~25km distanță

11.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

27.000 €
/ lună 36.44 € / mp / lună

Teren intravilan, aliniament apreciabil, 741mp, ...

Sânzieni

La ~25km distanță

741 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

176.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

FILM!Potential rezidential investitional: 8.000 ...

Sânzieni

La ~25km distanță

8.000 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
7

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

FILM! 5.000 mp teren, la marginea orasului Targ ...

Sânzieni

La ~25km distanță

5.000 mp teren