Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

60 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan cu Puz

Jigodin-Băi

3.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

270 €
/ lună
420 €
1.41 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de 75 mp si 70 mp in Miercurea ...

Central, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

191 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

390 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

De inchiriat Birou Miercurea Ciuc

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

8 €
/ lună 1 € / mp / lună

de inchiriat spatiu birouri / comercial ultrace ...

Ultracentral, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

8 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial in centru, 100mp

Central, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

120 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de inchiriat pentru relaxare si gradinari ...

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

120 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intr-o zona excelenta , ideal ...

Central, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

8.870 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spatiu comercial si birou ...

Vest, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

390 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

De inchiriat Birou Miercurea Ciuc

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

8 €
/ lună 1 € / mp / lună

de inchiriat spatiu birouri / comercial ultrace ...

Ultracentral, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

120 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren de inchiriat pentru relaxare si gradinari ...

Exterior Vest, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

120 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

149.100 €
/ lună 74.62 € / mp / lună

Teren de vanzare - Miercurea Ciuc

Central, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

1.998 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Terenuri de vanzare la drum principal, cu PUZ a ...

Central, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial in centru, 100mp

Central, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

270 €
/ lună
420 €
1.41 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de 75 mp si 70 mp in Miercurea ...

Central, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

191 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere atelier auto

Est, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere spatii de birou si depo ...

Est, Miercurea-Ciuc

La ~5km distanță

40 mp
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

430.000 €
/ lună 311.59 € / mp / lună

Panorama eterna asupra Balatonului

Harghita-Băi

La ~15km distanță

1.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

430.000 €
/ lună 311.59 € / mp / lună

Panorama eterna asupra Balatonului

Harghita-Băi

La ~15km distanță

1.380 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

89.000 €
/ lună 28.16 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

La ~15km distanță

3.160 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

124.900 €
/ lună 30.46 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Tusnad!

Tușnad

La ~15km distanță

4.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

89.000 €
/ lună 28.16 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan 3.160 mp + constructie, ...

Tușnad

La ~15km distanță

3.160 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

39.800 €
/ lună
42.000 €
44.22 € / mp / lună

FILM! 900mp intravilan, aprobat CU, in frumoasa ...

Central, Băile Tușnad

La ~20km distanță

900 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

27.900 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Kuvaszo!

Filia

La ~25km distanță

5.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Kuvaszo

Filia

La ~25km distanță

884 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

8.550 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

De vanzare doua terenuri intravilane, Kuvaszo

Filia

La ~25km distanță

940 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună 32.89 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, Filia

Filia

La ~25km distanță

456 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

21.000 €
/ lună 6.77 € / mp / lună

Teren cu potential, 3.100 mp, remarcabila incad ...

Iacobeni

La ~25km distanță

3.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

103.500 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan intre Biborteni si ...

Bățani

La ~30km distanță

15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

168.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan in Bodvaj

Bățani

La ~30km distanță

1 camere
16.800 mp teren