Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | 100 mp utili | ...

Văcarea

100 mp utili
600 mp teren
1E
2025

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

140.000 €
/ lună 24.89 € / mp / lună

Teren de vanzare in Danesti

Dănești

La ~5km distanță

5.624 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bucureasa-Danesti 10.000mp

Dănești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

18.000 €
/ lună 16.36 € / mp / lună

Teren intravilan de 1100 mp in comuna Danesti

Dănești

La ~5km distanță

1.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

13.000 €
/ lună 27.66 € / mp / lună

Teren extravilan Tg Jiu ,tel. 0721021686

Bucureasa

La ~5km distanță

470 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €
/ lună 27.61 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Urechești

La ~5km distanță

978 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

6.000 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Urechești

La ~5km distanță

160.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

500 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 33 mp Strada Victori ...

Romanești

La ~5km distanță

33 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

17.000 €
/ lună 6.35 € / mp / lună

Teren extravilan 2.677 mp in Dragutesti zona in ...

Drăguțești

La ~5km distanță

2.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.000 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Vand Teren situat in Sat Urechesti,Com Dragutes ...

Drăguțești

La ~5km distanță

4.009 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

1.300 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 115 mp, zona 8 Mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

528 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu comercial de ÎNCHIRIAT – ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

66 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in zona intens cir ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
10

1.100 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal, parter, zo ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

160 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

8.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De Închiriat – Hotel multifuncț ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

800 mp utili
2010
Agenție

9 luni în urmă
9

900 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Spatiu comercial P+M - strada 9 Mai *zona inten ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

112 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

145.000 €
/ lună 206.55 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 702 mp, zona 9 mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

702 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

154.440 €
/ lună 220 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Zona 9 Mai, Targu J ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

702 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spa?iu comercial, zona 9 Mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

24 mp utili
1992
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriere teren situat in Targu Jiu, Strada Te ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii de inchiriat!

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu 52mp Piata Mica , Etaj 1

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

52 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
20

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatii Birouri, Etaj 1, Strada 23 August

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

100 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, Str. 1 Decembrie ( ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

96 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial 150 mp, vitrină str ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

150 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
3

550 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Spatiu comercial, open-space 75 mp, zona 9 Mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

350 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, Str Nicolae Titule ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

77 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

260 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spatiu comercial, in Targu Jiu, Aleea Minerilor ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

8 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriere spatii cabinete

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

114 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

4.356 €
/ lună
3.600 €

Spațiu comercial / showroom de închir ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2E