Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

112.344 €
/ lună 12 € / mp / lună

teren de vanzare Targu Carbunesti jud. Gorj

Central, Târgu Cărbunești

9.362 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună
27.000 €
43.12 € / mp / lună

Teren intravilan strada Ana Ipatescu Targu Jiu

Târgu Cărbunești

603 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere hala depozit

Albeni

La ~10km distanță

530 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren in danesti

Merfulești

La ~10km distanță

4.134 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bucureasa-Danesti 10.000mp

Dănești

La ~15km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5,70 ha intravilan+extravilan, Vladimir-A ...

Vladimir

La ~15km distanță

60.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.000 €
/ lună 5.17 € / mp / lună

Casa cu teren 11414 mp , Vladimir-Andreesti , J ...

Vladimir

La ~15km distanță

6 camere
11.414 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

15.000 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Teren intravilan, construibil, Vladimir-Andrees ...

Vladimir

La ~15km distanță

5.390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

220 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de inchiriat 4.663 m , Vladmiri, Gorj

Vladimir

La ~15km distanță

4.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

982 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Spatiu comercial in com Licurici Sat Negreni

Negreni

La ~15km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

13.000 €
/ lună 27.66 € / mp / lună

Teren extravilan Tg Jiu ,tel. 0721021686

Bucureasa

La ~15km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

29.000 €
/ lună 3.84 € / mp / lună

Teren Intravilan 7.548 Mp + 2.123 Mp Extravilan ...

Logrești

La ~15km distanță

7.548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

42.000 €
/ lună 39.77 € / mp / lună

Vand teren preajba

Drăgoeni

La ~15km distanță

1.056 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

36.500 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Teren 8700 m2 Saulesti Jud Gorj

Săulești

La ~15km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren de vanzare

Preajba Mare

La ~20km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

50.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren in Preajba

Preajba Mare

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat!

Poiana

La ~20km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

58.500 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren De Vanzare Sat Balcesti, Comuna Belis, Ju ...

Bălcești

La ~20km distanță

3 camere
4.122 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 10.12 € / mp / lună

Teren de vanzare

Grui

La ~20km distanță

6.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren Prelungirea Panduri langa Market Ryk Inve ...

Romanești

La ~20km distanță

1.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 87.17 € / mp / lună

Teren intravilan in Targu Jiu

Narciselor, Târgu Jiu

La ~20km distanță

1.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

177 €
/ lună 3.54 € / mp / lună

Inchiriem punct de lucru manichiura - pedichiur ...

Nicolae Titulescu, Târgu Jiu

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

6.900 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Vand 2,12 ha padure de stejar, Bilteni-Gorj

Bâlteni

La ~20km distanță

21.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii de inchiriat!

9 Mai, Târgu Jiu

La ~20km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

8 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriere spatii cabinete

9 Mai, Târgu Jiu

La ~20km distanță

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu 52mp Piata Mica , Etaj 1

9 Mai, Târgu Jiu

La ~20km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 8.16 € / mp / lună

Spa?iu central de inchiriat

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

450 €
/ lună 34.62 € / mp / lună

Vinzare&Inchiriere cabinet stomatologic

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

13 mp utili
17 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.000 €
/ lună 97.22 € / mp / lună

Hala metalica Targu Jiu

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

216 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
/ lună 18.25 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Tg Jiu , str.Ciocarlau

Central, Târgu Jiu

La ~20km distanță

1.644 mp teren