Proprietăți unice: 14
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

67.000 €
/ lună 80.34 € / mp / lună

Teren intravilan 834mp cu cladire 237mp in cent ...

Central, Motru

834 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Motru

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Motru

40 mp utili
100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand 2 parcele in Cartier Motru

Central, Motru

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial - B dul Trandafirilo ...

Central, Motru

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

spariu de inchiriat

Central, Motru

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

72.000 €
/ lună 88.34 € / mp / lună

Teren intravilan Motru

Central, Motru

815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 16mp

Central, Motru

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

668 €
/ lună 25.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral Motru 6 ...

Ultracentral, Motru

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

43.000 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Teren extravilan / DN 67 / Motru

Central, Motru

26.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

680 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Motru

74 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

859 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Afacerea ta merita aceasta locatie

Central, Motru

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

19 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Vand spatiu birouri

Central, Motru

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

19 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comerciall

Central, Motru

120 mp utili
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de productie de inchiriat

Lupoaia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

200 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 46ha in Mehedin?i

Florești

La ~5km distanță

460.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

34.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Teren extravilan Com. Samarinesti - 7560mp

Samarinești

La ~10km distanță

7.560 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

680 €
/ lună 4.86 € / mp / lună

Inchiriez cladire.

Mătăsari

La ~10km distanță

140 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

687 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Rotisor protap electric

Căzănești

La ~10km distanță

4.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

42.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Teren intravilan, lac, helesteu cu peste,rau 36 ...

Negrești

La ~20km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Cladire noua de depozitare

Alunișul

La ~20km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

13 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire noua de inchiriat Drobeta Turnu Severin

Alunișul

La ~20km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat in zona centrala, Pia?a Vec ...

Central, Rovinari

La ~20km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

118 €
/ lună 5.90 € / mp / lună

Spatiu comercial central Rovinari 20 mp vad bun ...

Rovinari

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

295 €
/ lună 5.46 € / mp / lună

Spatiu comercial central , strada pacii , la bu ...

Central, Rovinari

La ~20km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

212 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere scaun de coafura frizerie ...

Rovinari

La ~20km distanță

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arenda

Malovăț

La ~20km distanță

23.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

11.000 €
/ lună 11.96 € / mp / lună

Teren intravilan Sat Moi, Comuna Balteni

Moi

La ~20km distanță

920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat - Dr.Tr.Severin

Puținei

La ~25km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

14.000 €
/ lună 3.06 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Baia de Arama

Baia de Aramă

La ~25km distanță

4.580 mp teren