Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

52.000 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Teren cu casa rustica zona Sambotin

Sâmbotin

5.470 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

38.000 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Teren intravilan langa apa si padure

Cartiu

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

25.750 €
/ lună 20.20 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Turcinesti

Turcinești

La ~5km distanță

1.275 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

125.000 €
/ lună 81.54 € / mp / lună

Teren intravilan 1533 mp, DN 66, cartier Iezure ...

Iezureni

La ~5km distanță

1.533 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 216.67 € / mp / lună

Teren Panduras cu vedere la lac

Iezureni

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

40.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren 8000 mp, zona Pestisani

Iezureni

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

39.000 €
/ lună 13.97 € / mp / lună

Teren intravilan 2792 mp, zona Balanesti

Iezureni

La ~5km distanță

3 camere
2.792 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Sptiu 210 mp, zona Debarcader

Iezureni

La ~5km distanță

210 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

88.000 €
/ lună 9.48 € / mp / lună

Teren intravilan 9200mp, front 23 metri ,Barses ...

Iezureni

La ~5km distanță

9.280 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 2.31 € / mp / lună

Oportunitate teren 6.504 mp Curtisoara, la 11 k ...

Curtișoara

La ~5km distanță

6.504 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
/ lună 18.40 € / mp / lună

Teren intravilan 1630 mp, cartier Iezureni, Tar ...

Curtișoara

La ~5km distanță

1.630 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
/ lună 29.94 € / mp / lună

Casa + teren 3.006 mp intravilan + extravilan | ...

Curtișoara

La ~5km distanță

3.006 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

0% COMISION !!! Spa?iu comercial, parter, 327 m ...

Bumbești-Jiu

La ~5km distanță

327 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.950 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Bumbesti Jiu, st ...

Est, Bumbești-Jiu

La ~5km distanță

300 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

600 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Bumbești-Jiu

La ~5km distanță

240 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

25.000 €
/ lună 30.83 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan, 811 mp, situat in Bum ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~5km distanță

811 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

350.000 €
/ lună 314.75 € / mp / lună

Se vinde / se inchiriaza Hala/Spatiu Comercial

Central, Bumbești-Jiu

La ~5km distanță

1.112 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

550 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Inchiriere teren intravilan, in Bumbesti Jiu, s ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~5km distanță

578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren munte Bumbesti Jiu

Central, Bumbești-Jiu

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

150 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spatiu pentru Birou de inchiriat 42 mp Bumbesti ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~5km distanță

42 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

39.500 €
/ lună 9.46 € / mp / lună

Vanzare terenuri in Stanesti 4.175 mp - intravi ...

Alexeni

La ~5km distanță

4.175 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren de vanzare

Preajba Mare

La ~10km distanță

2.750 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Teren 8300 mp - Preajba Mare

Preajba Mare

La ~10km distanță

8.294 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 47.02 € / mp / lună

Teren intravilan - Preajba Mare

Preajba Mare

La ~10km distanță

957 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Teren intravilan, 1200 mp, zona Preajba Mare

Preajba Mare

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 13.22 € / mp / lună

Teren intravilan de 3405 mp, cartier Preajba

Preajba Mare

La ~10km distanță

3.405 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

70.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

Teren intravilan, 1300 mp, zona Prajba Mare

Preajba Mare

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

110.000 €
/ lună 17.46 € / mp / lună

Teren intravilan, 6.300 mp, zona Preajba

Preajba Mare

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

50.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren in Preajba

Preajba Mare

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 10.12 € / mp / lună

Teren de vanzare

Grui

La ~10km distanță

6.423 mp teren