Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

13 ore în urmă
3

6.000 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

16 Ha curea de teren arabil in Saulesti/ DJ661

Câmpu Mare

160.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de productie de inchiriat

Lupoaia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

668 €
/ lună 25.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral Motru 6 ...

Ultracentral, Motru

La ~10km distanță

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Vand spatiu birouri

Central, Motru

La ~10km distanță

25 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

19 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comerciall

Central, Motru

La ~10km distanță

120 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

200 €
/ lună 2.74 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Constructie industriala si edilita ...

Central, Motru

La ~10km distanță

73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

72.000 €
/ lună 88.34 € / mp / lună

Teren intravilan Motru

Central, Motru

La ~10km distanță

815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Motru

La ~10km distanță

40 mp utili
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

859 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Afacerea ta merita aceasta locatie

Central, Motru

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 16mp

Central, Motru

La ~10km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

30 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand 2 parcele in Cartier Motru

Central, Motru

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
10

67.000 €
/ lună 80.34 € / mp / lună

Teren intravilan 834mp cu cladire 237mp in cent ...

Central, Motru

La ~10km distanță

834 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

43.000 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Teren extravilan / DN 67 / Motru

Central, Motru

La ~10km distanță

26.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial - B dul Trandafirilo ...

Central, Motru

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

680 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Motru

La ~10km distanță

74 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

299 €
/ lună 17.59 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Motru

La ~10km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

spariu de inchiriat

Central, Motru

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Motru

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

200 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 46ha in Mehedin?i

Florești

La ~10km distanță

460.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.500 €
/ lună 2.94 € / mp / lună

Vand teren campu mare, peste drum de fabrica so ...

Scoarța

La ~15km distanță

4.250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

800 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Spatiu comercial, 145 mp, Dragutesti

Scoarța

La ~15km distanță

145 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

2.000 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de inchiriat Cazanesti | 3500mp | stradal

Căzănești

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

687 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Rotisor protap electric

Căzănești

La ~15km distanță

4.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

680 €
/ lună 4.86 € / mp / lună

Inchiriez cladire.

Mătăsari

La ~15km distanță

140 mp utili
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

50.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren Extravilan, 10.000 de mp, langa Centura N ...

Mătăsari

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

14.000 €
/ lună 3.06 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Baia de Arama

Baia de Aramă

La ~15km distanță

4.580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

8.443 €
/ lună 15.49 € / mp / lună

Teren Pades/Gorj Detin toate actele,posibilitat ...

Padeș

La ~20km distanță

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15.000 €
/ lună 1.00 € / mp / lună

Izbucul Cernei,Gorj

Padeș

La ~20km distanță

15.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

34.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Teren extravilan Com. Samarinesti - 7560mp

Samarinești

La ~20km distanță

7.560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

55.000 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

Teren intravilan 20.386 mp in Calnictraversat d ...

Câlnic

La ~20km distanță

20.386 mp teren