Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Vanatorii Mari

Vânătorii Mari

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

344.000 €
/ lună 18.90 € / mp / lună

Teren de vanzare pe Autostrada A1 - km 48_OMV P ...

Vânătorii Mici

La ~5km distanță

18.198 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

10.000 €
/ lună 17.33 € / mp / lună

Micul tau paradis privat, 577 mp aproape de Buc ...

Vânătorii Mici

La ~5km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Vanatorii Mici

Vânătorii Mici

La ~5km distanță

1.246 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

16.496 €
/ lună 6.71 € / mp / lună

Teren intravilan cota parte 3/4, Podu Corbencii ...

Podu Corbencii

La ~5km distanță

2.460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Hala de caramida+birou+vestiar+grupuri sanitare

Potlogi

La ~10km distanță

288 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat/vanzare, In Comuna Potlog ...

Potlogi

La ~10km distanță

17.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
/ lună

Spatii industriale

Potlogi

La ~10km distanță

Agenție

Mai mult de un an
3

21.250 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

WDP Industrial Park Corbii Mari, spatii industr ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez loca?ie comerciala 36m Corbii Mari ju ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

13.500 €
/ lună 7.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1740 mp Corbii Mari Dambovita ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

1.740 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

20.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Corbii Mari, langa Autostrada ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Corbii Mari

La ~10km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Vand teren extravilan Corbii Mari

Corbii Mari

La ~10km distanță

18.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Negociabil, 3000+9000 intra+extra, 25min de Buc ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

25.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Extravilan 12500mp Corbii mari dubla desc ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

400 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 50 ha

Corbii Mari

La ~10km distanță

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan zona Carpenisu,judG ...

Cărpenișu

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu comercial

Roata de Jos

La ~10km distanță

150 mp utili
2.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

24.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Crevedia Mare

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren Crevedia Mare

Crevedia Mare

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 4.10 € / mp / lună

Teren Extravilan 2,5 Ha

Crevedia Mare

La ~10km distanță

25.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren intravilan - Crevedia Mare

Crevedia Mare

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Teren generos de 20.000 mp cu potential imobili ...

Românești

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN in localitatea Potlogi.

Vlăsceni

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 80 mp la cheie, gat ...

Vlăsceni

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri intravilane Suseni, oras Bolitin Vale ...

Suseni

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Florești

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Florești

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

16.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bucsani (Giurgiu) - 1600 ...

Dealu

La ~15km distanță

1.600 mp teren