Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

60.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Teren si casa de vanzare langa Bucuresti

Ogrezeni

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 13.005 mp, Ogrezeni ...

Ogrezeni

13.005 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala de inchiriat 200 MP - Depozit Service Logi ...

Crivina

La ~5km distanță

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

spatiu comercial productie depozit de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

145.500 €
/ lună 40.94 € / mp / lună

Teren 3.554 mp Bolintin Vale deschidere la raul ...

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

3.554 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

487.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Dragomiresti Vale - 6500 mp - ideal dezvoltare ...

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

6.500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.570 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

576 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună

Spatiu comerial de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de vanzare

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

550.000 €
/ lună 20.84 € / mp / lună

Teren intravilan Bolintin Vale 26.388 mp deschi ...

Nord, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

26.388 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.200 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez Spatii comercial si depozitare birour ...

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55.900 €
/ lună 30.02 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1862 mp in Bolintin ...

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

1.862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

78 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan (Casa) de vanzare

Bolintin-Vale

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

67.500 €
/ lună 24.72 € / mp / lună

Bolentin Vale-Crivina

Nord, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

2.731 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Bolintin-Vale, suprafata 6000 m2, ...

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat Bolintin Vale

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat

Central, Bolintin-Vale

La ~5km distanță

550 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

1.050 €
/ lună 1.05 € / mp / lună

Inchiriez si vand 2 hale industriale Bolintin V ...

Bolintin-Vale

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

26.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Joita Giurgiu - Intravilan - 1000 mp

Mihai Vodă

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

59.990 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Vand teren 1800 mp mihai voda (Bolintin deal)

Mihai Vodă

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

4.917.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan - Giurgiu - Bolintin Deal - de ...

Mihai Vodă

La ~5km distanță

223.500 mp teren
3E
Agenție

4 luni în urmă
10

5.600 €
/ lună 11.07 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, zona Brancoveanu, Sector ...

Mihai Vodă

La ~5km distanță

506 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan 7700mp in zona Gradinari-Teghe ...

Grădinari

La ~5km distanță

9.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

63.000 €
/ lună
71.400 €
15 € / mp / lună

Vand teren com Ograzeni - Hoabaia - 1 ora fata ...

Zorile

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

8.500 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

CTPark Bucharest West, spatii industriale, 1.78 ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
2

26 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Loturi de teren 500-560 mp Mihai Voda

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

26.000 €
/ lună 32.26 € / mp / lună

Vand teren Bolintin Deal

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

42.000 €
/ lună 19.09 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

2.200 mp teren