Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

17 ore în urmă
7

34 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Oportunitate-Loturi - De case in parcelare _Nou ...

Nord, Giurgiu

600 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
12

3.458 €
/ lună 13 € / mp / lună

Cladire de birouri cu parcare privata 266 mp ut ...

Nord, Giurgiu

266 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

100.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, 2500 mp, acces usor

Nord, Giurgiu

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
12

1.500 €
/ lună 4.45 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, la drum principa ...

Nord, Giurgiu

337,82 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale 3X1700mp. vanzare sau inchiriere-jud. Giur ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

79.000 €
/ lună 175.56 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu-depozit. Gaze-apa-electri ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

450 mp utili

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

49.999 €
/ lună 1,785.68 € / mp / lună

Vand spatiu comercial. Inchiriez post de frizer ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

384 €
/ lună 15.36 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ptr punct de lucru , sediu soc ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

205 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

2.110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

20 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere constructie noua ,in c ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

294 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
14

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL, SE POATE COMPARTIMENT ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

50 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

449 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

700 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

71 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
6

20.561 €
/ lună
17.000 €
8.17 € / mp / lună

Spațiu comercial, Municipiul Giurgiu

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

2.517,44 mp utili
1.463 mp teren
4E
2011
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

23.088 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren intravilan 444mp2 de vanzare

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

444 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

60.000 €
/ lună 12.08 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Strada Soimului

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

4.967 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 150 MP | ADIACENT MEGA IMAGE | ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

2.500 €
/ lună 17.73 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultracentral 26 ml vitrina, la ...

Ultracentral, Giurgiu

La ~5km distanță

141,6 mp utili
1986
Agenție

2 luni în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Podul Ilfovatului-Buturugeni

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

2 camere
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

27.500 €
/ lună 40.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 687mp Deschidere 22m

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

145.000 €
/ lună 966.67 € / mp / lună

spatiu comercial

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

3.900 €
/ lună 11.57 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu terasa, ultracentral Giurgi ...

Ultracentral, Giurgiu

La ~5km distanță

337 mp utili
1924
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

295 €
/ lună 18.44 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 16mp, Bld.Daciei ...

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

16 mp utili
Bancă

9 luni în urmă
2

5.248 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Spațiu comercial 749,85 mp, GIURGIU

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

749,85 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

800 €
/ lună 13.79 € / mp / lună

Spatiu comercial Giurgiu Ultracentral

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

58 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.167 €
/ lună
2.286 €
18.84 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat, CENTRAL

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

115 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
1

1.790 €
/ lună
1.890 €
15.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat, CENTRAL

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Giurgiu Negru-Voda

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren