Vand spatiu comercial. Inchiriez post de frizer manichiurista RENOVAT

49.999 € / lună
1,785.68 € / mp / lună

Central, Giurgiu

Suprafață utilă totală:
28 mp

Descriere spațiu comercial

Vand spatiu comercial cu suprafata de 30 mp. RENOVAT Spatiu beneficiaza de 3 posturi frizerie coafor si un post manichiura. Anexe: Wc Spatiu vestiare si dezinfectare ustensile. Placat exterior cu pluta de 10 cm. Curent 380 v Centrala electrica Aer conditionat 12000 btu 3 scaune pt. frizerie Televizor Boiler electric Etc. Pretabil pentru mai multe tipuri de activitati. ID anun? : 1749732052
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 286092
Suprafață utilă: 28 mp
Suprafață utilă totală: 28 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
45.000 € / lună
Județul Giurgiu, Bolintin-Vale
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
46.176 € / lună
Giurgiu, Central
888 mp teren
Spațiu comercial, în Buturugeni
46.000 € / lună
Județul Giurgiu, Buturugeni
3.400 mp teren
Spațiu comercial, în Bâcu
49.000 € / lună
Județul Giurgiu, Bâcu
500 mp teren
Spațiu comercial, în Bolintin-Deal
45.000 € / lună
Județul Giurgiu, Bolintin-Deal
10.300 mp teren
Spațiu comercial, în Adunații-Copăceni
45.000 € / lună
Județul Giurgiu, Adunații-Copăceni
1.780 mp teren
Spațiu comercial, în Uiești
51.500 € / lună
Județul Giurgiu, Uiești
185 mp teren
Spațiu comercial, de 130 mp, în Central
48.750 € / lună
Giurgiu, Central
130 mp utili
1E
1990
Spațiu comercial, în Remuș
50.000 € / lună
Județul Giurgiu, Remuș
5.000 mp teren