Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
/ lună 35.64 € / mp / lună

teren Dobreni Giurgiu proprietar

Dobreni

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

96.615 €
/ lună 45 € / mp / lună

Vand teren dobreni judetul giurgiu

Dobreni

2.147 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DOUA TERENURI DOBRENI (5000+2410 mp) la doar 24 ...

Dobreni

7.410 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

16.500 €
/ lună 50.61 € / mp / lună

Loc de casa in comuna Dobreni

Dobreni

326 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren intravilan cu casa Com. Varasti Jud. Giur ...

Vărăști

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat sau de vanzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

Teren intravilan, 987 m2, comuna Vidra, Ilfov

Vidra

La ~5km distanță

987 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

925.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan 37000 mp -com Vidra / iesire B ...

Vidra

La ~5km distanță

37.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren vidra intravilan Strada Campului suprafat ...

Vidra

La ~5km distanță

1.562 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Vand teren stradal

Vidra

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

31.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan Berceni - Vidra / curent si ga ...

Vidra

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna vidra

Vidra

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

22.597 €
/ lună 59 € / mp / lună

Vanzare teren Vidra

Vidra

La ~5km distanță

383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

90.000 €
/ lună 113.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Vidra

La ~5km distanță

794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren extravilan 600 mp de vanzare in Vidra Str ...

Vidra

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 68.49 € / mp / lună

Teren la 15km de Bucuresti cu 2 case, fundatie, ...

Vidra

La ~5km distanță

365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

30.000 €
/ lună 67.87 € / mp / lună

Teren intravilan 442mp - proprietar

Vidra

La ~5km distanță

442 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Vidra tarla 7 12000 mp

Vidra

La ~5km distanță

12.041 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - comuna Berceni ...

Vidra

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

150 €
/ lună

Inchiriez rulota +curte in comuna Berceni

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Cedez stand in Big Berceni

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez teren Corbu

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

1.118 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 17.33 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.250 €
/ lună

Inchiriez teren 2500 mp zona Berceni

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat Piata Sudului

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună
1.450 €
18.57 € / mp / lună

Spatiu comercial, Grand Kristal Residence, berc ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

421 m

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

55.000 €
/ lună 149.86 € / mp / lună

Comuna Berceni - Strada Miorita

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

367 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

70 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan mega park com Berceni

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

275 €
/ lună 22.92 € / mp / lună

Inchiriez camera in clinica stomatologica

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

421 m

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.660.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vanzare Teren

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

649 m

16.600 mp teren