Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

2 zile în urmă
5

90.000 €
/ lună 111.25 € / mp / lună

Teren de vanzare/Craiova

Șimnicu de Jos

809 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

499 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Teren Centura de Nord vis a vis de Vianor

Șimnicu de Jos

700 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

120.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren parcelabil, 3000 mp, Simnicul de Jos/Rele ...

Șimnicu de Jos

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

52.000 €
/ lună 72.83 € / mp / lună

Teren extravilan 714mp, Craiova/Simnicu de Jos, ...

Șimnicu de Jos

714 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

175.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 5000mp intravilan zona de Centura de Nord

Șimnicu de Jos

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

34.000 €
/ lună 41.92 € / mp / lună

Teren intravilan, 811 mp, zona Jieni

Șimnicu de Jos

811 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

26.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan Craiova, 400 mp, zona Releu

Șimnicu de Jos

400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

142.530 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 4761 mp , zona Simnicul de Jos

Șimnicu de Jos

4.751 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună
36.000 €

Teren intravilan 500mp - Jieni Simnicu de Sus D ...

Jieni

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

63.000 €
/ lună 82.46 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Simnicu de Sus

Jieni

La ~5km distanță

764 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 56.66 € / mp / lună

Teren Simnicu de sus - Dudovicesti Oportunitate ...

Jieni

La ~5km distanță

353 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

32.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp, Floresti-Simnicul de ...

Jieni

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan cu o suprafata de 700 mp in zo ...

Jieni

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez hala

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

81.000 €
/ lună 88.24 € / mp / lună

Vand teren intravilan 918 mp Simnicul de Sus

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

918 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

85 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Simnicul de Sus Romanesti

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

35 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren Intravilan Simnicul de Sus - Parcele de l ...

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

320 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

350 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Spații comerciale de închiriat – poziție excele ...

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

36 mp utili
2022
Agenție

4 luni în urmă
2

400 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren de inchiriat in SIMNICU DE SUS, 1400 mp, ...

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

15.000 €
/ lună 48.39 € / mp / lună

Teren intravilan, 310 mp, Simnicu de Sus

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

310 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

43.173 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren extravilan de 2539 mp in Dudovicesti

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

2.539 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

130.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren extravilan, 1 ha, zona Centura de Nord, S ...

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

27 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan simnicu de sus ,deschidere la ...

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

1.320 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

5.000 €
/ lună 1.00 € / mp / lună

Teren extravilan 5000 mp, Albesti

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

5.024 mp
5.024 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

34.500 €
/ lună 34.50 € / mp / lună

Teren 1000 mp intravilan, Priveliste superba! z ...

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

17.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 500 mp intravilan, Simnicul de Sus

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

70 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan

Șimnicu de Sus

La ~5km distanță

979 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

60.000 €
/ lună 69.77 € / mp / lună

Teren intravilan Motoci/Mischii -aproape de Cra ...

Mischii

La ~5km distanță

860 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

55.000 €
/ lună 41.32 € / mp / lună

Teren IV 1.331 mp, deschidere bilaterala, toate ...

Mischii

La ~5km distanță

1.331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

400.000 €
/ lună 111.11 € / mp / lună
450.000 €

Teren intravilan

Mischii

La ~5km distanță

3.600 mp teren