Teren intravilan, 811 mp, zona Jieni

34.000 € / lună
41.92 € / mp / lună

Şimnicu de Jos, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
811 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre achizitie doua parcele cu o suprafata de 511 mp si 300 mp, cu o deschidere de 14 ml, situat in Jieni, cu acces facil la utilitati. Va asteptam cu drag la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P143893
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1537744

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 624 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Leamna de Sus
31.500 € / lună
Județul Dolj, Leamna de Sus
450 mp teren
Spațiu comercial, în Bâlta
35.000 € / lună
Județul Dolj, Bâlta
500 mp teren
Spațiu comercial, în Gogoșița
36.000 € / lună
Județul Dolj, Gogoșița
6.000 mp teren
Spațiu comercial, în Brădești
34.000 € / lună
Județul Dolj, Brădești
1.700 mp teren
Spațiu comercial, în Malu Mare
35.000 € / lună
Județul Dolj, Malu Mare
478 mp teren
Spațiu comercial, în Ghercești
31.990 € / lună
Județul Dolj, Ghercești
450 mp teren
Spațiu comercial, în Central
32.000 € / lună
Județul Dolj, Filiași
444 mp teren
Spațiu comercial, în Bucovăț
31.320 € / lună
Județul Dolj, Bucovăț
540 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Popoveni
36.000 € / lună
Craiova, Popoveni
400 mp teren