Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

70 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan Balta Verde

Podari

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

500 €
/ lună

ofer spre inchiriere spa?iu

Podari

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €
/ lună 80.05 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan in Podari

Podari

812 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

38.500 €
/ lună 39.33 € / mp / lună

Teren intravilan 979 mp Podari Livezi imprejmui ...

Podari

979 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Vand teren intravilan pentru casa in Podari

Podari

550 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună
89 €
675 € / mp / lună

Vand casa 200 mp la rosu zona FORD la 135 de mi ...

Făcăi

La ~5km distanță

2 camere
200 mp
320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Birou Notarial Zona Institut Craiova

Popoveni

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

2.500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Craiova

Popoveni

La ~5km distanță

240 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren Gavanesti

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

576 €
/ lună 19.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Popoveni

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 10.10 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral General Dragalina / 100mp / ...

Popoveni

La ~5km distanță

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

74.500 €
/ lună 149 € / mp / lună

Teren intravilan Selgros

Popoveni

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan metro

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Craiova 1 mai

Popoveni

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Spatiu Comercial Calea Bucuresti- Piata Central ...

Popoveni

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial lipit de Banc Post centrul vec ...

Popoveni

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

46.000 €
/ lună
120 €
109.52 € / mp / lună

Teren Selgros Damila Capsunarie

Popoveni

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Popoveni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

0 €
/ lună

Cabinete medicale de inchiriat

Popoveni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

12.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan, comuna Fartatesti, ...

Popoveni

La ~5km distanță

10.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

13 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

De inchiriat/vanzare spatiu Stradal - zona Piat ...

Popoveni

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren spate top gel Carcea

Preajba

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

275.000 €
/ lună 185.81 € / mp / lună

teren zona selgros damila capsunarie

Preajba

La ~5km distanță

1.480 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

149 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

teren zona selgros damila capsunarie vama craio ...

Preajba

La ~5km distanță

1.250 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

150 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

TEREN Selgros Malu Mare

Preajba

La ~5km distanță

4.564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

120 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan spate Selgros Craiova

Preajba

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Preajba Dolj 7200m,60 euro

Preajba

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren la balta Preajba

Preajba

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

20.500 €
/ lună 51.25 € / mp / lună

Teren Malul Mare

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren