Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

45.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare

Leamna de Jos

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

165.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Leamna de Jos | 275 ...

Leamna de Jos

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

119.000 €
/ lună 59.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, deal, pad ...

Leamna de Jos

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
5

31.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan Leamna de Sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

58 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren Leamna de sus

Leamna de Sus

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

2.648 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Vand teren intravilan sat Obedin comuna Breasta ...

Breasta

La ~5km distanță

450 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Hale de produc?ie sau de depozitare

Breasta

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

65 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren Intravilan langa padure - zona linistita, ...

Bucovăț

La ~5km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 74.07 € / mp / lună

Vand teren / parcele comuna bucovat

Bucovăț

La ~5km distanță

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bucovat 6900 m la 5 km de Craiova

Bucovăț, Craiova

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale si teren.

Brestei, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

20.500 €
/ lună 51.25 € / mp / lună

Teren Malul Mare

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

14.138 €
/ lună 35.35 € / mp / lună

Teren intravilan, 400 mp,str.Soseaua Popoveni-P ...

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

44.900 €
/ lună 174.71 € / mp / lună

Vand teren URGENT !!!! in spate la Pelendava 25 ...

Mofleni

La ~5km distanță

257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

100.000 €
/ lună 285.71 € / mp / lună

Teren de vanzare zona 1 mai

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu, 1 Mai, vizavi Confectii, scar ...

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

294 €
/ lună 17.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona 1 Mai Craiova

1 Mai, Craiova

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial 600 mp

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

520.000 €
/ lună 208 € / mp / lună
537.500 €

Teren pretabil pentru investitii in Craiova

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

48 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Craiova Calea Severinului,in spatele maga ...

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Calea Severinului Craiova

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

65 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan spate Jumbo

Calea Severinului, Craiova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

40.000 €
/ lună 26.88 € / mp / lună

Teren Breasta, 25 mp

Valea Lungului

La ~5km distanță

1.488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren la Sarbatoarea

Sărbătoarea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

Preț necomunicat

Spatiu comercial Craiovita Fortuna

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

650 €
/ lună 18.57 € / mp / lună

SE INCHIRIAZA fast food!!! CHIRIE 650 eur.

Craiovița Nouă, Craiova

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.800 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Cornitoiu, Craiova

La ~5km distanță

127 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Cabinet Medical de inchiriat

Titulescu, Craiova

La ~5km distanță

150 mp utili