Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună
89 €
675 € / mp / lună

Vand casa 200 mp la rosu zona FORD la 135 de mi ...

Făcăi

2 camere
200 mp
320 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Birou Notarial Zona Institut Craiova

Popoveni

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Craiova 1 mai

Popoveni

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

13 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

De inchiriat/vanzare spatiu Stradal - zona Piat ...

Popoveni

La ~5km distanță

130 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

12.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan, comuna Fartatesti, ...

Popoveni

La ~5km distanță

10.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial lipit de Banc Post centrul vec ...

Popoveni

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

0 €
/ lună

Cabinete medicale de inchiriat

Popoveni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

46.000 €
/ lună
120 €
109.52 € / mp / lună

Teren Selgros Damila Capsunarie

Popoveni

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Popoveni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
14

380 €
/ lună 4.87 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Popoveni

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Spatiu Comercial Calea Bucuresti- Piata Central ...

Popoveni

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan metro

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

576 €
/ lună 19.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Popoveni

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 10.10 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral General Dragalina / 100mp / ...

Popoveni

La ~5km distanță

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren Gavanesti

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €
/ lună 80.05 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan in Podari

Podari

La ~5km distanță

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

500 €
/ lună

ofer spre inchiriere spa?iu

Podari

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Vand teren intravilan pentru casa in Podari

Podari

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
/ lună
70 €
70 € / mp / lună

Teren intravilan Balta Verde

Podari

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

38.500 €
/ lună 39.33 € / mp / lună

Teren intravilan 979 mp Podari Livezi imprejmui ...

Podari

La ~5km distanță

979 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

35.000 €
/ lună
70.000 €
23.33 € / mp / lună

Parcele teren intravilan cu utilitati Simnic -1 ...

Romanești, Craiova

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

20.500 €
/ lună 51.25 € / mp / lună

Teren Malul Mare

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

300 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial stradal

Mofleni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

44.900 €
/ lună 174.71 € / mp / lună

Vand teren URGENT !!!! in spate la Pelendava 25 ...

Mofleni

La ~5km distanță

257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

14.138 €
/ lună 35.35 € / mp / lună

Teren intravilan, 400 mp,str.Soseaua Popoveni-P ...

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.600 €
/ lună 22.54 € / mp / lună

inchiriz spa?iu comercial

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
/ lună 115.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Popoveni!!!!!!

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bucovat 6900 m la 5 km de Craiova

Bucovăț, Craiova

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Preajba Dolj 7200m,60 euro

Preajba

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren la balta Preajba

Preajba

La ~5km distanță

10.000 mp teren