Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 3
Agenție

10 luni în urmă
31

7.700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu generos 1100 mp, compartimentat și open ...

Lăpuș, Craiova

7 camere
1.100 mp
Parter / 1
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu medical - zona Lapus

Lăpuș, Craiova

60 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu medical - zona Lapus

Lăpuș, Craiova

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Zona Lapus - Electro ...

Lăpuș, Craiova

20 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial - 20 mp Lapus

Lăpuș, Craiova

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Medical Nou Utilat 2 Cabinete ...

Lăpuș, Craiova

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

78.500 €
/ lună 130.18 € / mp / lună

Oportunitate: teren intravilan 603 mp cu utilit ...

Lăpuș, Craiova

3 camere
603 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

68.000 €
/ lună 113.33 € / mp / lună
125.000 €

Teren intravilan, 320 mp, front 16 ml, zona Gar ...

Lăpuș, Craiova

600 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
1

106.000 €
/ lună 152.74 € / mp / lună

Teren 694 mp, deschidere bilaterala, zona Lapus

Lăpuș, Craiova

694 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

7.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Cladire autorizata servicii medicale, 1400 mp, ...

Lăpuș, Craiova

1.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu post de lucru in salon de infr ...

Lăpuș, Craiova

20 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

4.900 €
/ lună 8.17 € / mp / lună

Spa?iu generos, 600 mp, cu multiple utilizari

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

147 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

4.902 €
/ lună 8.17 € / mp / lună

Spațiu generos, 600 mp, cu multiple utilizări

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

600 mp utili
2005

Agenție

7 luni în urmă
6

2.200 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu medical, 145 mp utili, zona Centrala

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

1.100 €
/ lună 13.41 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 82mp de inchiriat in zona C ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

82 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

1.400 €
/ lună 17.28 € / mp / lună

Spatiu comercial, 81 mp, zona Calea Bucuresti

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

81 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
4

3.200 €
/ lună 22.07 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 145 mp, Calea Bucuresti

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

145 mp utili
8E
1993
Agenție

6 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 16.48 € / mp / lună

Spatiu comercial, 91mp, Rovine, zona Garii

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

91 mp utili
4E
2022
Agenție

4 luni în urmă
10

6.000 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Super oferta! HALA la cheie, 1100 mp, Calea buc ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spatiu comercial, 80 mp, vitrina, Calea Bucures ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

1.648.800 €
/ lună 600 € / mp / lună

Teren Calea Bucuresti-Sarari

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

2.748 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Craiova Str. Calea Bucurest ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună
65.000 €

500 m2 teren Drumul Muntenilor

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

3.100 €
/ lună 21.09 € / mp / lună

Spa?iu birouri parter bloc, 148 mp, vitrina, te ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

147 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

40.000 €
/ lună 88.89 € / mp / lună

Teren 450 Mp Str Cosuna Bucovat Craiova

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

2.850 €
/ lună 19.66 € / mp / lună

Spa?iu comercial 133 mp, vitrina, vad excelent, ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

145 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

1.850 €
/ lună 8.30 € / mp / lună

Hala moderna noua, cu birouri premium si spatiu ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

1E
Agenție

4 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună
2.950 €

Spa?iu comercial stradal Calea Bucuresti

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

150 mp utili
1990
Agenție

4 luni în urmă
10

3.200 €
/ lună 22.07 € / mp / lună

Spatiu comercial de 145mp de inchiriat in zona ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

145 mp utili
1993

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Lăpuș, Craiova

Lăpuș, situat în Craiova, este o zonă accesibilă, ideală pentru afaceri, având o comunitate activă și facilități comerciale bine dezvoltate. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.300 euro, cu oferte ce încep de la 200 euro și pot ajunge până la 7.700 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 130 m², cu cele mai mari spații având 1.100 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 18% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face zona atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 88 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: 9% dintre proprietăți au 3 sau mai multe camere, ceea ce oferă opțiuni diverse pentru diferite tipuri de afaceri.

Lăpuș, Craiova, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Lăpuș și nu rata cele mai noi oferte!