Proprietar
Proprietăți unice: 37
Proprietari: 8
Agenție

4 luni în urmă
8

260 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hale disponibile - 168mp si 65mp - Bariera Valc ...

Bariera Vâlcii, Craiova

65 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

325.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren Construibil 2500 M Cartier Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

2.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

1.900 €
/ lună 14.39 € / mp / lună

Cladire P+1, 5 birouri, 132 mp, zona Bariera Va ...

Bariera Vâlcii, Craiova

132 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
13

5.600 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Hala/birouri pretabil showroom, 700 mp, parcare ...

Bariera Vâlcii, Craiova

799 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

3.900 €
/ lună 1.97 € / mp / lună

Hala industriala P + 1, 1.377 mp utili, teren 2 ...

Bariera Vâlcii, Craiova

1.976 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100.000 €
/ lună 104.38 € / mp / lună
100 €

958 m2 Intravilan BARIERA VALCI

Bariera Vâlcii, Craiova

958 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriez hala isopan

Bariera Vâlcii, Craiova

110 mp utili