Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

73.900 €
/ lună 170.28 € / mp / lună

Teren de vanzare Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

HALA NOUA PT DEPOZIT/LOGISTIC/SPATIU COMERCIAL+ ...

Bariera Vâlcii, Craiova

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Închiriez ieftin teren 550m bariera

Bariera Vâlcii, Craiova

550 mp teren
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

169.725 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil in Craiova, B ...

Bariera Vâlcii, Craiova

2.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate! Spatiu comercial pe bld. Carpenul ...

Bariera Vâlcii, Craiova

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

720 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Bariera Vâlcii, Craiova

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100.000 €
/ lună 104.38 € / mp / lună
100 €

958 m2 Intravilan BARIERA VALCI

Bariera Vâlcii, Craiova

958 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriez hala isopan

Bariera Vâlcii, Craiova

110 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?ii birouri Rovine Nicolae Iorga 60+ MP

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

612 €
/ lună 18 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

VAND teren ROVINE 2 (Troaca) 3540 mp

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

3.540 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren rovine 2

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiere spatiu birouri

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

900 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Gării, Craiova

La ~5km distanță

76 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu magazin de 42 metri patra?i st ...

Gării, Craiova

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

800 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu pentru servicii inclusiv medicale - part ...

Gării, Craiova

La ~5km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

700 €
/ lună 11.67 € / mp / lună
609 €

Spatiu comercial sau pentru salon

Gării, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 8.63 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

982 €
/ lună 22.32 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu utilita?i incluse

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Cabinet stomatologic vanzare/inchiriere

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

11 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 360 mp Craiova, Val ...

Valea Rosie, Craiova

La ~5km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

170.000 €
/ lună 2,125.00 € / mp / lună
190.000 €

Vand spatiu comercial 80mp Craiovita Noua zona ...

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

850 €
/ lună 10.24 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial, 83 mp, 850 euro.

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Inchiriez/Vand afacere pizzerie complet echipat ...

George Enescu, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , ultracentral , 100 ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

100 mp utili
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

573 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu productie depozitare

Central, Craiova

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

573 €
/ lună 3.58 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu 160Mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Craiova

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.400 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Craiova

La ~5km distanță

377 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Simnicu De Sus

Central, Craiova

La ~5km distanță

50 mp utili