Proprietar
Proprietăți unice: 87
Proprietari: 12
Agenție

4 luni în urmă
1

24.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Parcela teren intravilan, 400 mp, zona Ghercest ...

Cârcea

400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.232.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 44000 mp,deschidere ...

Cârcea

44.000 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
1

32.000 €
/ lună 77.11 € / mp / lună

Teren intravilan Carcea , 415 mp , cu front str ...

Cârcea

415 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

42.000 €
/ lună 101.20 € / mp / lună

Teren intravilan Carcea , 415 mp , cu front str ...

Cârcea

415 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

110.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan Carcea , 2000 mp

Cârcea

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

222.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Teren intravilan , 3000 mp , deschidere 78 m, z ...

Cârcea

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

42.000 €
/ lună 101.20 € / mp / lună

Teren intravilan Carcea , 415 mp , cu front str ...

Cârcea

415 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 81.43 € / mp / lună

Teren intravilan 614 mp, 13 m deschidere, toate ...

Cârcea

614 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

32.000 €
/ lună 77.11 € / mp / lună

Teren intravilan Carcea , 415 mp , cu front str ...

Cârcea

415 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

67.000 €
/ lună 63.69 € / mp / lună

Teren intravilan, 1000 mp, pozitie pe colt, fro ...

Cârcea

1.052 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

108.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan, 1800 mp, zona Carcea Profi, P ...

Cârcea

1.800 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren de vanzare in Carcea 500 mp, ideal pentru ...

Cârcea

500 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 79.19 € / mp / lună

Teren intravilan, 442 mp, front 24 m, zona Plai ...

Cârcea

442 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 35.300 €
Agenție

4 luni în urmă
10

2.221.050 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan, 44.421 mp, utilitati la front ...

Cârcea

44.421 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 88.46 € / mp / lună

Teren intravilan Carcea - Pelendava 2 parcele 1 ...

Cârcea

1.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

210.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan industrial, 3000 mp, zona Serp ...

Cârcea

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

126.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil industrial, 3600 mp, ...

Cârcea

3.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

70.000 €
/ lună 38.42 € / mp / lună

Teren 1822 mp, cu dubla deschidere, zona Carcea

Cârcea

1.822 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

55.000 €
/ lună 77.03 € / mp / lună

Teren intravilan 714mp, Carcea intre case , toa ...

Cârcea

714 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

233.800 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan, 2461 MP, comuna Carcea, zona ...

Cârcea

2.461 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

1.500 €
/ lună 5.17 € / mp / lună

Hala 290,6 mp si 1263 mp teren, zona Carcea

Cârcea

290 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Pelendava,500 mp, t ...

Cârcea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Vand teren pielesti intravilan 5000 mp

Cârcea

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

69 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

teren zona metro-carcea strada progresului

Cârcea

500 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan carcea hanul cu ponei industri ...

Cârcea

11.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren spate Metro intravilan 876 mp. 55 eu ...

Cârcea

876 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10.990 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu evenimente premium – Panorami ...

Cârcea

1.570 mp utili
2E
2018