Teren intravilan Cracea 1050mp cu deschidere 16m

100.000 € / lună
95.24 € / mp / lună

Cârcea, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
1.050 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre achizitie un teren intravilan in Carcea, cu suprafata de 1050mp si deschidere de 16 m . Utilitatile se afla in zona. Pentru mai multe detalii ,va astept la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P153143
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1542302

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1586 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Cârcea
110.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
12.218 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
110.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
105.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
958 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
108.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
1.800 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Ciupercenii Noi
109.668 € / lună
Județul Dolj, Ciupercenii Noi
2.109 mp teren
Spațiu comercial, în Șimnicu de Jos
90.000 € / lună
Județul Dolj, Șimnicu de Jos
809 mp teren
2E
Spațiu comercial, în 1 Mai
100.000 € / lună
Craiova, 1 Mai
350 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
100.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
5.800 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
96.000 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
960 mp teren