Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

70.000 €
/ lună 41.54 € / mp / lună

Teren intravilan Almaj, 1685 mp, deschidere 40m ...

Almăj

1.685 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

395.000 €
/ lună 31.60 € / mp / lună

Teren intravilan 12.500 mp, zona Profi Logistic ...

Almăj

12.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan comasat 10 ha Almaj

Almăj

400.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

70.000 €
/ lună 15.05 € / mp / lună

Teren intravilan, 4650mp, stradal DE, Sere Isal ...

Bogea

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Beharca(Carul din Stele),550mp,pret 27 euro mp

Beharca

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

37.000 €
/ lună 28.07 € / mp / lună

Teren Intravilan Toate Utilitatile La 13 Km Cra ...

Beharca

La ~5km distanță

1.318 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
2

170.000 €
/ lună 13.60 € / mp / lună

Teren intravilan, 12500 mp, Beharca

Beharca

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan, 5100 mp, deschidere 28.7 m, C ...

Coțofenii din Față

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

74.000 €
/ lună 14.51 € / mp / lună

Teren intravilan, 5100 MP, Cotofenii din Fata

Coțofenii din Față

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

50.000 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Parcele teren intravilan de 2.500 mp, deschider ...

Coțofenii din Față

La ~5km distanță

10.763 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

33.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare/Isalnita/Dolj

Ișalnița

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 3.88 € / mp / lună

Hala de inchiriat zona Termo Isalnita

Ișalnița

La ~5km distanță

1.030 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

45 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand parcele de teren intravilan Isalnita/ crai ...

Ișalnița

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

340.000 €
/ lună 12.98 € / mp / lună

Teren intravilan Isalnita

Ișalnița

La ~5km distanță

26.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

102.000 €
/ lună 28.23 € / mp / lună

Teren intravilan 3613 mp, front 19 ml, Isalnita

Ișalnița

La ~5km distanță

3.613 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

65.000 €
/ lună 23.16 € / mp / lună

Teren industrial Isalnita 76m deschidere la E70 ...

Ișalnița

La ~5km distanță

2.806 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

103.000 €
/ lună 25.75 € / mp / lună

Teren intravilan Isalnita oportunitate excelent ...

Ișalnița

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Intravilan IsalnitaApa si canal,posibilitate de ...

Ișalnița

La ~5km distanță

1.165 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand parcele , teren intravilan , stradal, cu t ...

Ișalnița

La ~5km distanță

2.041 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

31.176 €
/ lună 72 € / mp / lună

433mp, gaze, curent, apa, Isalnita

Ișalnița

La ~5km distanță

433 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 31,176 € și 32.500 €
Agenție

4 luni în urmă
12

3.300 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Cladire comerciala, 688 mp, 14 camere, zona Cra ...

Ișalnița

La ~5km distanță

688 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

60.660 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Isalnita, 2022 mp, vizibilitate E70, util ...

Ișalnița

La ~5km distanță

2.022 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

21.150 €
/ lună 25 € / mp / lună

REDUCERE!!! Teren intravilan industrial, 846 mp ...

Ișalnița

La ~5km distanță

846 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

100.000 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Teren de vanzare, 3800 mp, zona Isalnita

Ișalnița

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

88.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan 7400 mp sau 14800mp acces DN6 ...

Ișalnița

La ~5km distanță

7.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

24.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren extravilan, Isalnita, 13m deschidere, 300 ...

Ișalnița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

113.000 €
/ lună 44.16 € / mp / lună

Teren intravilan, 2559 mp, zona Sitoaia

Ișalnița

La ~5km distanță

2.559 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

615.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan industrial, 41.000 mp, front 1 ...

Ișalnița

La ~5km distanță

41.000 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
1

94.700 €
/ lună 29.00 € / mp / lună

Teren Isanlita INTRAVILAN - 3266 MP - Ideal pen ...

Ișalnița

La ~5km distanță

3.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

62 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren intravilan Isalnita

Ișalnița

La ~5km distanță

855 mp teren