Teren de inchiriat, 900 mp, zona Isalnita

600 € / lună
0.67 € / mp / lună

Işalniţa, Judeţul Dolj

Suprafață utilă totală:
900 mp
Suprafață teren:
900 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ va propune spre inchiriere un teren generos de 900 mp, situat in Isalnita, cu front stradal, ce ofera vizibilitate maxima si acces facil. Pozitionarea la strada il face ideal pentru activitati comerciale, spatii de depozitare, birouri modulare, parc auto, service, showroom, spatiu logistic sau alte investitii cu potential ridicat. Suprafata: 900 mp Deschidere la strada (front stradal) 24 mp expunere excelenta Acces facil pentru autoturisme si vehicule comerciale Zona in plina dezvoltare Utilitati in apropiere (in functie de pozitionare)Avantajul major al acestui teren este combinatia dintre vizibilitate, accesibilitate si versatilitate, oferindu-va libertatea de a dezvolta proiectul dorit intr-o zona cu trafic si potential de crestere.Investeste inteligent intr-o locatie care iti poate sustine dezvoltarea pe termen lung!Va asteptam la vizionare!Cod oferta / ID BLITZ: P172603
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1631208
Suprafață utilă: 900 mp
Suprafață utilă totală: 900 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 35 mp, în Craiovița Nouă
650 € / lună
Craiova, Craiovița Nouă
35 mp utili
Spațiu comercial, de 70 mp, în Central
550 € / lună
Craiova, Central
70 mp utili
Spațiu comercial, de 44 mp, în Piscu Vechi
576 € / lună
Județul Dolj, Piscu Vechi
44 mp utili
Spațiu comercial, de 43.720001220703 mp, în Central