Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

26.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Casa Vulcana Bai

Vulcana-Băi

3 camere
880 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spatiu multifunctional de inchiriat zona centra ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

502 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

42.900 €
/ lună 36.11 € / mp / lună

Teren 1.188 mp cu priveliste superba ideal pent ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

1.188 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună
850 €
0.10 € / mp / lună

Spatiu Si Curte de Vanzare sau da inchiriat

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

29.000 €
/ lună 26.70 € / mp / lună

Teren intravilan Pucioasa 1086mp

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

1.086 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.584 €
/ lună

Pucioasa Dambovita, vanzare hala

Periferie, Pucioasa

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună
20.000 €
20 € / mp / lună

Vand teren pretabil pentru investitie, Pucioasa ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

165.750 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Teren 26000 mp ~ Pucioasa ~ Dambovita

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral Vizibilitate Maxima, Poziti ...

Ultracentral, Pucioasa

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

53.200 €
/ lună
57.000 €
14 € / mp / lună

Teren 3.800 mp | Pucioasa, Dambovita | Natura, ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

3.800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

37 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Pucioasa !!!

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Pucioasa,ultracentral, stra ...

Pucioasa

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central 65 m2 Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

600 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriere vanzare Sala Fitness

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

220 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Ideal clinica med ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
7

600 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Sala Fitness, 160 mp, zona Pucioasa

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

1.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren investitii

Pucioasa-Sat

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

1.100 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Pucioasa

Pucioasa

La ~5km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Super Pozitie Pucioasa

Ultracentral, Pucioasa

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona centrala Puc ...

Central, Pucioasa

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

2.000 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Platforma Industriala-8 ha -Fabrica-Hale Produc ...

Nord, Pucioasa

La ~5km distanță

21.018 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

14.472 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren in Motaieni

Moțăieni

La ~5km distanță

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

47.540 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare Cucuteni

Moțăieni

La ~5km distanță

4.754 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

19.000 €
/ lună 4.47 € / mp / lună

Teren intravilan/extravilan

Vulcana de Sus

La ~5km distanță

4.252 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

19.900 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren intravilan | apa gaz curent | toate actel ...

Cucuteni

La ~5km distanță

1.872 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 1561mp Pucioasa

Bela

La ~5km distanță

1.561 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

270.000 €
/ lună 22.68 € / mp / lună

Refugiu privat la Barajul Pucioasa || Proprieta ...

Bela

La ~5km distanță

11.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

270 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 110 mp Vulcana Pand ...

Vulcana-Pandele

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

inchiriez teren intravilan

Central, Fieni

La ~5km distanță

800 mp teren