Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

26.250 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan

Ulmi

525 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

43.450 €
/ lună 2.48 € / mp / lună

Teren de vanzare-Nucet ( Dambovita ) 17380 MP

Matraca

La ~5km distanță

17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

82.000 €
/ lună 84.45 € / mp / lună

Teren intravilan Targoviste

Matraca

La ~5km distanță

971 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Matraca

Matraca

La ~5km distanță

5.598 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

549 €
/ lună
599 €
10.98 € / mp / lună

Inchiriez apartament parter 77Mp, zona RAGC , T ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

50 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 549 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

850 €
/ lună 10.37 € / mp / lună

Spa?iu comercial 82 mp, parter Micro 12 Minion

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

82 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.76 € / mp / lună

Spatiu comercial 82 mp,deschidere mare la strad ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

82 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

672 €
/ lună 13.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

64.800 €
/ lună 19.31 € / mp / lună

OCAZIE INDUSTRIALA : 3356 mp Nisipuri-Razvad-Ga ...

Nisipurile

La ~5km distanță

3.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vinzare Motorep 6100 mp

Colanu

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 3750 MP - zona Motorep

Colanu

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

38.000 €
/ lună 63.33 € / mp / lună

De vinzare Teren intravilan- COLANU- ULMI

Colanu

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

268 €
/ lună 17.87 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 15mp patrati

Colanu

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună
1.000 €
5 € / mp / lună

Inchiriez Spatiul Comercial

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere spatiu comercial centra ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

260 mp utili
481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

48 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Inchiriez garaj in Targoviste

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

192 €
/ lună 8.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Birouri, Hale Productie, Depozite

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

1.794 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii comerciale sau birouri

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

520 mp utili
520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

96 €
/ lună

Vand 2 vitrine din geam grosime 10 mm .

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

150 mp utili
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

inchirieri

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren Targovi?te

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu in Targoviste

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

123 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2ha ,util pentru -parc fotovoltaic,hale,d ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat sau vanzare

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

437 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou -Etaj 3, City Center Ta ...

Ultracentral, Târgoviște

La ~5km distanță

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu centru vechi etaj

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

183.700 €
/ lună 189.97 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Targoviste Oras

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

967 mp teren