Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
5

10.000 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Teren De Vanzare | Dealurile Sultanului | Visin ...

Sultanu

868 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

19.490 €
/ lună 11.55 € / mp / lună

Teren De Vanzare | Sultanu | Visinesti | Dealur ...

Sultanu

1.688 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

28.000 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

DAMBOVITA - VISINESTI - SULTANU, TEREN 4044 mp, ...

Sultanu

4.044 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
5

23.500 €
/ lună 10.62 € / mp / lună

Teren Intravilan | Sultanu | Visinesti |Breaza

Dospinești

La ~5km distanță

2.212 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Ștubeie Tisa

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Tunari

La ~5km distanță

4.000 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

700 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, vad comercial extre ...

Tunari

La ~5km distanță

73 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

165.000 €
/ lună 104.56 € / mp / lună

Teren extravilan, 1578 mp, zona Natatie Targovi ...

Tunari

La ~5km distanță

1.578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1757mp in loc. Bezdead (l ...

Bezdead

La ~5km distanță

1.757 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

26.000 €
/ lună 13.24 € / mp / lună

Teren Intravilan, 1964 mp, zona Comuna Bezdead

Bezdead

La ~5km distanță

1.964 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Oportunitate de investitie in Comuna Bezdead

Bezdead

La ~5km distanță

1.583 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

28.000 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, Provita de Sus

Provița de Sus

La ~10km distanță

1.939 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Teren intravilan 3398 mp Provita de Sus -Prahov ...

Provița de Sus

La ~10km distanță

3.398 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

63.900 €
/ lună 10.70 € / mp / lună

Teren + Casa De Vanzare Prahova| Provita De Sus ...

Provița de Jos

La ~10km distanță

5.973 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

3.000 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spa?iu/Hala de inchiriat | 800 mpu | Magurele - ...

Provița de Jos

La ~10km distanță

800 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

48.320 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren 6040 mp la baza padurii deschidere 40 ml

Provița de Jos

La ~10km distanță

6.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

92.950 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren intravilan Provita de jos(linga Breaza) P ...

Provița de Jos

La ~10km distanță

14.340 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

60.000 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Teren De Vanzare -Provita De Jos

Provița de Jos

La ~10km distanță

4.710 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

68.832 €
/ lună 18 € / mp / lună

Provita de Jos - teren 3824mp - 18 Euro/mp Neg.

Provița de Jos

La ~10km distanță

3.824 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

21.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan la asfalt 2100 mp deschidere 2 ...

Provița de Jos

La ~10km distanță

2.100 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

27.500 €
/ lună 23.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1194 mp, acces asf ...

Provița de Jos

La ~10km distanță

1.194 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

26.455 €
/ lună 13 € / mp / lună

Provi?a de Jos - teren intravilan 2035mp - 13 E ...

Provița de Jos

La ~10km distanță

2.035 mp
2.035 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

26.455 €
/ lună 13 € / mp / lună

Provita de Jos - teren intravilan 2035mp - 13 E ...

Provița de Jos

La ~10km distanță

2.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

23.900 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan+extravilan Iedera d ...

Iedera

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 1561mp Pucioasa

Bela

La ~10km distanță

1.561 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

270.000 €
/ lună 22.68 € / mp / lună

Refugiu privat la Barajul Pucioasa || Proprieta ...

Bela

La ~10km distanță

11.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare 15000 mp,pretabil hotel - pensiune la m ...

Dealu Mare

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

56.900 €
/ lună
59.900 €
22.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500 mp Buciumeni, Dambovita

Buciumeni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

14.472 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren in Motaieni

Moțăieni

La ~10km distanță

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

47.540 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare Cucuteni

Moțăieni

La ~10km distanță

4.754 mp teren