Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

Teren de vanzare | Zona montana Runcu | 3.463 m ...

Runcu

4.363 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

28.000 €
/ lună 14.26 € / mp / lună

Teren intravilan, deschidere la drum Bezdead, D ...

Runcu

1.964 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

12.000 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Teren de vanzare, 884 mp, zona Runcu

Runcu

884 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

61.900 €
/ lună 15.01 € / mp / lună

Teren intravilan Pietrosita

Dealu Frumos

La ~5km distanță

4.125 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

28.140 €
/ lună 35 € / mp / lună

Lot Intravilan 804 mp Moroeni Vedere panoramica

Pietroșița

La ~5km distanță

804 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

130.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Brebu - teren intravilan 5200mp parcelabil - 25 ...

Brebu

La ~5km distanță

5.200 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
3

45.999 €
/ lună 37.95 € / mp / lună

Teren Intravilan, central, perfect plat, 1212 m ...

Brebu

La ~5km distanță

1.212 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

48.000 €
/ lună 42.11 € / mp / lună

Teren de vanzare cartier vile

Brebu

La ~5km distanță

1.140 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

16.900 €
/ lună 9.39 € / mp / lună

BREBU intravilan 1800 mp, deschidere 29 ml, doa ...

Brebu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 23.95 € / mp / lună

De vanzare teren Lunca Mare Barlogul vikingilor

Brebu

La ~5km distanță

1.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

39.500 €
/ lună 28.05 € / mp / lună

Brebu, teren 1408 mp, cartier de vile, 28 e/mp

Brebu

La ~5km distanță

1.408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Sinaia -Moroieni Teren Intravilan

Moroeni

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

46.000 €
/ lună
50.000 €
25.64 € / mp / lună

Teren 1,794mp Moroeni / Strada Lespezi

Moroeni

La ~5km distanță

1.794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

260.000 €
/ lună 16.77 € / mp / lună

Vand cabana Horoaba plus teren aferent, Padina- ...

Moroeni

La ~5km distanță

15.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

18.400 €
/ lună 18.40 € / mp / lună

Teren Intravilan Moroeni 1000m

Moroeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare Rau Alb

Râu Alb de Jos

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

550 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 110 mp Central Fi ...

Fieni

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

275 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 43 mp Fieni

Fieni

La ~5km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

inchiriez teren intravilan

Central, Fieni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren Dichiu Transbucegi

Central, Fieni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren de vanzare Fieni Dambovita

Central, Fieni

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

321.300 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

9,18 ha intravilan cu AC 6,6 MW fotovoltaic |Ul ...

Central, Fieni

La ~5km distanță

91.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

22.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Fieni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

13 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial in Fieni

Central, Fieni

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

56.900 €
/ lună
59.900 €
22.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500 mp Buciumeni, Dambovita

Buciumeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare 15000 mp,pretabil hotel - pensiune la m ...

Dealu Mare

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

110.230 €
/ lună 3 € / mp / lună

Oportunitate de investitie agricola Livada de m ...

Pucheni

La ~5km distanță

36.743 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 2.01 € / mp / lună

Oportunitate de investitie agricola Teren extra ...

Pucheni

La ~5km distanță

29.863 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

19.900 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren intravilan | apa gaz curent | toate actel ...

Cucuteni

La ~5km distanță

1.872 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 4.97 € / mp / lună

Teren / gradina de vanzare in Barbuletu, judetu ...

Bărbulețu

La ~10km distanță

8.055 mp teren